Олександр Балабін виборов золоту медаль в Азербайджані

Кирилівський боксер став переможцем Міжнародного турніру з боксу серед юніорів «Кубок Президента Гейдара Алієва-2019».

Перед початком турніру Олександр у складі Збірної України з боксу взяв участь у навчально-тренувальному зборі з підвищення загальної фізичної підготовки, який став черговим етапом підготовки до Чемпіонату Європи серед юніорів. Збір проходив з 16 квітня по 3 травня у місті Вишків Івано-Франківської області. На ньому кирилівський боксер виконав великий обсяг роботи, адже за один день проходило по декілька тренувань.

Посеред зборів спортсмени збірної України відвідали Азербайджан для участі у престижному турнірі, який проходив з 25 квітня по 2 травня. Помірятися силами там зібралися боксери з Європи та Азії , а саме: з Казахстану, Узбекистану, України, Росії, Туреччини, Грузії, Азербайджану та Киргизстану.

На цьому турнірі Олександр Балабін виступав у новій для себе ваговій категорії. Якщо раніше його суперниками були спортсмени з вагою 63 кг, то цього разу це були вже 66-и кілограмові боксери.

Сашко провів три поєдинки. Після жеребкування першим суперником нашого боксера був дуже сильний спортсмен з Росії. Бій був важкий та видовищний, але з рахунком 5:0 Олександр перемагає.

У другому бою кирилівський спортсмен зійшовся з боксером з Туреччини. Цей поєдинок, який виявився досить виснажливим, Олександр закінчив також з рахунком 5:0.
У фіналі Сашко боксував з чемпіоном Киргизстану. Наш спортсмен перемагає з рахунком 5:0 та стає чемпіоном цього турніру.

— На цьому турнірі всі бої були важкими, — зазначає тренер хлопця Андрій Щетінін. – Адже це змагання перед Чемпіонатом Європи, і всі країни учасники, ще раз перевіряли свої сили. Слабких суперників не було взагалі. Мене на ці змагання делегували, як помічника старшого тренера збірної України.

У підсумку юніорська збірна України посіла 3 командне місце, що є беззаперечною заслугою збірної Запорізької області.

Тренер та спортсмен відділення боксу виражають щиру подяку за допомогу в організації поїздки голові Кирилівської селищної ради Івану Малєєву та директору ДЮСШ «Азовець» Артему Тельчарову. Окрему подяку тренер та спортсмен хочуть винести тим людям, які охоче підтримують розвиток боксу в нашій громаді – Юрію Сьомченко, Ігорю Шерстюку та Віктору Новохатньому.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: