Родина з Охрімівки взяла участь у обласній сімейній спартакіаді

В місті Мелітополі, 11 травня, проходив перший етап сімейних змагань «Мама, тато, я - спортивна сім'я» за програмою обласної спартакіади серед збірних команд міст та сільських районів і об'єднаних територіальних громад.

Спортивний захід проходив під гаслом «Здорова молодь — здорова нація». В змаганні брало участь 14 команд Запорізької області. Кирилівську громаду представляла сім’я Юрченко з Охрімівки.

Завдання для команд були різноманітні. Вони долали ряд естафет на точність, спритність. Вигравала в естафетах та команда, яка швидше команди-суперника долала необхідну дистанцію і виконувала всі необхідні завдання на ній. Враховувалася в естафетах не тільки швидкість, але, і правильність  виконання завдань.

Наші спортсмени боролися до останнього і дуже завзято виконували всі поставлені завдання. Але напевно сім’ї Юрченко трошки не вистачило досвіду. В результаті у охрімівської команди 12 місце. Всі команди учасники отримали пам’ятні подарунки.

Завідувач відділом спорту та туризму  КЗ «Центр культури, дозвілля та мистецької освіти Кирилівської селищної ради» Роман Сердяєв  та охрімівські спортсмени висловлюють подяку за допомогу у організації поїздки на змагання Кирилівській селищній раді.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: