Розпочалась підготовка до проведення спільної спеціальної операції «Кордон-2019»

23 квітня розпочався підготовчий етап спільної спеціальної прикордонної операції «Кордон-2019». Активна її фаза проходитиме від 10 травня по 30 листопада 2019 року.

В рамках операції проводитимуться заходи із протидії загрозам у сфері боротьби з незаконним переміщенням через державний кордон нелегальних мігрантів, підакцизних товарів, контрабанди наркотичних засобів, зброї тощо.

Операцію Державна прикордонна служба проводитиме у взаємодії із НПУ, ДМС, НГУ, СБУ, ПС ЗСУ, ДФС, Державною авіаційною службою, Міністерством освіти і науки України, Украерорухом з охопленням 15 областей.

На ділянці Азово-Чорноморського регіонального управління проведення операції заплановано у 3-х областях – Херсонській, Запорізький та Миколаївський (крім ділянки відповідальності по охороні адміністративної межі з ТОТ АР Крим).
Основна увага при цьому приділена узбережжям Азовського та Чорного морів.

Як і в попередні роки, в ході операції передбачається проведення раптових дій на найбільш активних ділянках кордону, в авіаційних та морських пунктах пропуску, застосування спільних міжвідомчих мобільних груп на шляхах руху правопорушників.

Планується проводити повітряний моніторинг прикордонних районів та лінії кордону із застосуванням прикордонної (в тому числі безпілотної) авіації, спільні із представниками взаємодіючих структур перевірки суб’єктів авіаційної діяльності поза межами контрольованих прикордонних районів, місць накопичення контрабандних товарів та вантажів, а також спільні заходи з патрулювання морської та річкових ділянок тощо.

Поділитися новиною в соцмережах: