Свято Дня Кирилівки. Як воно буде

Свій 214-й День народження Кирилівка зустріне разом із фестивалем, гуртом «TaRuta», театром вогню «Adelaida» та святковим феєрверком.

Святкувати День головного населеного пункту громади її жителі будуть 25 та 26 травня. Однак головні заходи відбудуться на великий сцені та біля неї у центрі селища біля селищної ради саме 25 травня.

Розпочнеться святковий день о 10:00 ходою творчих колективів та виконавців, які братимуть участь у ІІІ Всеукраїнському фестивалі – конкурсі «Kirillovka-fest». Колони учасників пройдуть від площі біля Будинку культури №1 до Центральної площі селища. Далі на великій сцені відбудеться відкриття фестивалю .

Об 11:00 у приміщені  Будинку культури №1 розпочнеться концерт духового оркестру КЗ «Мелітопольське училище культури». З півдня і до 19-й години у Будинках культури будуть проходити конкурсно-розважальні програми.

Ввечері, о 20:00 на Центральній площі  розпочнеться святковий концерт за участю колективів художньої самодіяльності Кирилівської громади.

О 21:00 київський рок-гурт «TaRuta» даруватиме мешканцям громади та її гостям свою творчість. За годину гурт змінить театр вогню «Adelaida» із своєю цікавою програмою.

Завершиться святкування Дня Кирилівки яскравим та чудовим феєрверком.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: