Свято футболу у Охрімівці виявилось дуже захоплюючим

Кубок Охрімівки з міні-футболу присвячений відкриттю майданчика зі штучним покриттям відбувся 2 травня одразу ж після урочистостей.

На змагання були запрошені 4 дитячі команди «Чайка» (Охрімівка, «Сокіл» (Шелюги), «Азовець» (Кирилівка) та «Колос-юніор» (Якимівка). Ігри проходили згідно жеребкуванню по групам. В результаті  футбольних баталій господарі поля з команди «Чайка» вибороли 1 місце, На другому місці опинилися гравці з райцентру з команди «Колос-юніор». Кирилівські футболісти та команда з Шелюгів  були нагородженні медалями за третє місце.

Також на гру на новому спортмайданчику були запрошені три дорослі команди громади: «Хвиля» (Атманай), «Чайка» (Охрімівка) та «Азовець» (Кирилівка). Матчі були видовищними та захоплюючими.  В результаті «Азовець» посів 1 місце, «Чайка» — на другому, а «Хвиля» посіла 3 місце. Всі гравці були нагородженні медалями, грамотами та кубками.

— Футбол в нашій громаді наразі активно розвивається. У нас є сильні гравці та перспективне молоде покоління. Завдяки Кирилівській селищній раді було придбано ще 2 комплекти нової форми та якісні футбольні м’ячі, — каже  завідуючий відділом спорту КЗ «Центр культури, дозвілля та мистецької освіти Кирилівської селищної ради Якимівського району Запорізької області» Роман Сердяєв. — Тепер всі три наші команди громади у новій формі. Велика подяка судді в полі  Віктору Величко з Якимівки.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: