У Кирилівці відкрито оновлену торгову площу

До Дня селища влада громади зробила жителям селища та гостям подарунок. Відтепер фотолокацій у Кирилівці стало більше.

Реконструкція торгової площі на Приморському бульварі біля пам’ятнику рибалці добігла кінця. Завдяки зусиллям підрядників та влади громади відкриття площі вдалося приурочити до святкування Дня Кирилівки. Ще вранці голова громади із заступниками робили перевірку закінчення робіт, а вже ввечері нові споруди засяяли вогнями та стали улюбленим місцем для фото та селфі як гостей, так і жителів громади.

На площі з’явилися чудові, підсвічені клумби із декоративними шовковицями, сучасні тротуарні ліхтарі, нова тротуарна плитка. Перлинами проекту стали скульптурне тріо у вигляді старовинних ліхтарів, що грають на музичних інструментах та пішохідний фонтан. Це вже третій фонтан у Кирилівці, який встановлює дніпровське ПП «Нова». Прямо посеред тротуару з поверхні б’ють шість струменів, які у темну добу сутінок підсвічуються синім, зеленим та червоним освітленням. Поверхняфонтану вкладена так, що вода повертається до насосів і знов викидається через струмені. За словами співробітників ПП «Нова», тиск та висота стовпів води відрегульовані так, щоб під час сильних вітрів воду не відносило від фонтану.

Урочисте відкриття фонтану відбулося прямо під час святкування Дня Кирилівки на головній сцені у центрі селища. Усі присутні мали змогу побачити пуск фонтану у прямому включені з торгової площі на великому екрані, що встановлений на будівлі селищної ради.

За плідну співпрацю із громадою керівники підрядних організацій, що беруть участь у розбудові ОТГ отримали від влади подяки та нагороди.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: