Участь у турнірі з професійного карате принесла кирилівським бійцям гарний результат

В місті Вишгород 12 травня відбувся відкритий чемпіонат України з карате-PRO серед дітей, юніорів та дорослих.

— В Україні наразі існує ліга професійного карате, — розповідає тренер кирилівських бійців Руслан Галигін. – За два роки ця ліга провела ряд турнірів високого рівня. Цей чемпіонат виявився не з легких для нашої команди. На змаганнях майже не було обмежень. Поєдинки проходили повноконтактними: дозволено «добивати» колінами та руками на підлозі. Це були справді дуже професійні та жорсткі правила.

Змагання зібрали близько 100 спортсменів. Команда Кирилівських бійців у складі 4 спортсменів виділялася дуже високим рівнем підготовки. Всі бої хлопців викликали шквал емоцій у глядачів.

Несподіванкою стало те, що на цих змаганнях об’єднали вікові та вагові категорії. Наприклад, діти, які зазвичай виступають у категорії до 30 кг, потрапили у категорію до 33 кг.

Вадим Лузан та Олег Александров провели по два поєдинки і отримали в них беззаперечні перемоги, закінчивши їх достроково. У фіналі вони зійшлися один з одним. В результаті Олег отримав 1 місце, Вадим — на другій сходинці.

Тимофій Буханцов потрапив у категорію до 60 кг, при тому, що його вага була 55 кг. Але хлопець показав досконалу підготовку та виборов перемогу.

Найтяжче випробування випало на долю Стаса Путеньова. Він потрапив у категорію 15-16 років і 60+. Це означає, що у цій категорії немає вагових обмежень. На професійній мові карате це називається «абсолютка». Перший бій Стас виграв достроково. У другому поєдинку він зустрівся з суперником, який важчий за нього на 10 кг. Цей поєдинок Стас програв, до того ще й травмувався.

Наступний турнір буде проходити в Кирилівці 1-2 червня. Участь у ньому будуть брати спортсмени зі всієї України. Повболівати за наших спортсменів запрошуються всі мешканці громади.