Відбулася нарада з керівниками дитячих закладів оздоровлення та відпочинку

В ході зустрічі обговорювались питання як належним чином організувати роботу дитячих закладів оздоровлення та відпочинку влітку 2019 року.

На нараді, яка відбулася 7 травня, окрім представників дитячих закладів, були присутні і члени робочої групи з питання прийняття закладів оздоровлення та відпочинку до функціонування.

Заступник начальника управління — начальник відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Якимівського РУ ГУ Держпродспоживслужби в Запорізькій області Микола Громихін наголосив на основні умови для прийняття оздоровчого закладу в експлуатацію. Також Микола Васильович докладно зупинився на тому, як поводити себе з харчовими відходами та на торгівельних точках, які розміщуються на території оздоровчих закладів для торгівлі продуктами харчування.

Про правила пожежно-техногенної безпеки розповів і головний інспектор Якимівського районного сектору Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України в Запорізькій області Володимир Русін. Він зазначив, що порядок відкриття закладів оздоровлення та відпочинку не змінився, вимоги чіткі і обов’язкові для виконання.

На засіданні також була присутня і заступник начальника управління соціального захисту населення Якимівської райдержадміністрації Віра Косс, яка нагадала, що за кожним закладом повинен бути закріплений дільничний поліцейський.

Всі виступаючі розповіли за яких умов будуть проводитися перевірки закладів. По-перше, інформація про планову перевірку завжди розміщується на офіційних сайтах служб. Якщо ж перевірка є позаплановою про неї також зобов’язані заздалегідь повідомити.  По-друге, всі документи, які стосуються перевірки (направлення, наказ) та всі посвідчення повинні бути з мокрою печаткою та з підписом керівників. Якщо ці вимоги не виконанні адміністрація дитячих закладів відпочинку мають право не допускати осіб до перевірки.

Підбиваючи підсумки засідання, голова Кирилівської селищної ради та голова робочої групи з питання прийняття  дитячих закладів оздоровлення та відпочинку до функціонування влітку, Іван Малєєв  закликав усіх присутніх докласти максимум зусиль для проведення безпечного та якісного проведення оздоровчого сезону.  За додатковою інформацією можна звернутися до координатора робочої групи, спеціаліста І категорії відділу освіти та молоді Кирилівської селищної ради Ольги Дєдушевої  за телефоном 068 219 62 69.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: