Звучали вірші про війну…

В Кирилівському СБК №2 пройшов конкурс декламаторів патріотичних віршів до Дня Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні.

Конкурс пройшов 4 травня за ініціативи КЗ «Центр культури, дозвілля та мистецької освіти Кирилівської селищної ради Якимівського району Запорізької області» .

Участь у ньому взяли місцеві поетеси, школярі, а також учасники театральних гуртків «Мозаїка» (Кирилівський СБК №1, керівник Кольчієнко В.В.), «Азов» (Кирилівський СБК №2, керівники Шиян С.М. та Шиян В.В.) та «Театральні сходинки» (Охрімівський СБК, керівник  Віхляєва Л.В.). Учасники виступали у трьох вікових групах. У залі панувала дуже хвилююча атмосфера, адже кожен виконавець переживав історію свого твору. У багатьох глядачів виступили сльози на очах. Особливо вразили твори старшого покоління – Алли Гвоздьової та Людмили Волкової. Їх авторські вірші – частина їх життя, їхні спогади.

Оцінювало виступи конкурсантів журі, до складу якого увійшли — Світлана Шиян – директор КЗ «Центр культури, дозвілля та мистецької освіти Кирилівської селищної ради Якимівського району Запорізької області», Наталія Федорова – спеціаліст І категорії відділу освіти та молоді Кирилівської селищної ради, Галина Неживенко – завідувач Кирилівської селищної бібліотеки (філія №6).

За результатами конкурсу учасники посіли наступні місця:

І вікова категорія :

І місце – Засько Уляна;

ІІ місце – Лисенко Артем.

ІІ вікова категорія:

І місце – Щусь Вікторія, Корж Владислав, Жильцова Альона, Наполеон Влада;

ІІ місце – Гуменна Марія, Павелко Юлія;

ІІІ місце – Северин Ольга, Вівденко Катерина.

ІІІ вікова категорія:

І місце – Воробйова Людмила;

ІІ місце – Гвоздьова Алла, Волкова Людмила.

Гран-прі конкурсу отримали талановиті дівчата з театрального гуртка «Театральні сходинки» — Беліченко Поліна, Босенко Аліна, Селіванова Єлизавета та Тронько Яна. Літературна композиція по повісті Б.Васильєва «А зори здесь тихие» у їх виконанні не залишила байдужим жодного глядача. Усі учасники конкурсу отримали грамоти та пам’ятні сувеніри. Дякуємо керівникам за підготовку своїх вихованців та сподіваємося, що цей конкурс стане гарною традицією у нашій громаді.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: