Кирилівська влада просить гостей знов перевіряти свій відпочинок

Із настанням курортного сезону влада та громадські організації знов оголошують війну шахраям.

Минулого року для гостей нашого курортного селища була запропонована нова послуга ПЕРВІР СВІЙ ВІДПОЧИНОК». Вона отримала неабиякої популярності у українців. Тому у цьому році послуга знов діє.

Нагадаємо, за останні декілька років активність аферистів від інтернету значно зросла. Шахраї діють дуже професійно. При цьому діють не тільки окремо, а й цілими групами. Вони розміщують свої пропозиції на сайтах оголошень та різних форумах.  І навіть створюють цілі сайти – начебто офіційні сайти тієї чи іншої бази відпочинку (існуючої чи неіснуючої). Їхні сайти виглядають зовні практично бездоганно та емоційно, що і вводить в оману більшість людей. На таких сайтах навіть багато фото, великий перелік сервісних послуг («великий басейн», «дитяча анімація», «коктейль із доставкою прямо на пляж» тощо) та схвальними відгуками начебто справжніх відпочивальників.

Злодії грають по-крупному,  і нині ошукують українців ні на 2-3 сотні гривень авансу, а на тисячі, а іноді і десятки тисяч гривень.

Страждають від дій шахраїв не тільки довірливі люди, а й самі бази відпочинку та й уся курортна Кирилівка в цілому. Дії аферистів гальмують впровадженні нових технологій та підривають довіру до порядних підприємств та підприємців. Аферисти підривають довіру не тільки до Кирилівки, але й інших українських курортів і до всього вітчизняного туризму, який і так розвивається дуже в складних умовах.

Тому керівництво Кирилівської селищної ради разом із ГО «Кирилівка-курорт» та відомим довідковим інтернет-журналом kirillovka.com.ua продовжують сезонний проект-послугу «ПЕРЕВІР СВІЙ ВІДПОЧИНОК».

Якщо у Вас виникла підозра відносно пропозиції відпочинку у Кирилівці, за який вимагають аванс, або Ви бажаєте перевірити існування конкретної бази відпочинку чи пансіонату на території нашого селища, або Ви хочете перевірити контактні дані бази відпочинку, то достатньо лише подзвонити за номерами телефонів, вказаних нижче.

У робочі дні з з 9:00 до 16:00:

067-570-44-94 — керівник ГО «Кирилівка-курорт» Микола Леонтійович Борис

096-242-60-42 — керівник довідково-інформаційного сайту kirillovka.com.ua Олена Іванівна Полубояринова (всі бази відпочинку перед реєстрацією  на даному сайті обов’язково відвідуються і фотографуються представником редакції і перевіряються на відповідність поданої інформації).

097-889-77-15 — спеціаліст сектору інформаційної політики Кирилівської селищної ради Євгенія Мініна

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: