Працівники комунального підприємства навели порядок на Степку

Не дивлячись на те, що в бюджеті селищної ради немає такої статті розходів, як прибирання за межами населеного пункту, наше комунальне підприємство продовжує прибирати територію ландшафтного заказника.

Степок це улюблене місце для відпочинку більшості гостей і мешканців нашого курорту. Проте не всі люди, намагаються залишити після себе порядок, і там, де нещодавно були розбиті палатки,  з’являються  залишки продуктів та купа пластикового сміття.

Зовсім недавно директор Приазовського національного парку підписав указ про обмеження руху транспорту на території, яка знаходиться за Степком. Проте після встановлення шлагбауму кількість відпочиваючих не зменшилася, та й гори сміття нікуди не ділися.

Комунальники в черговий  раз, самостійно і за свої кошти наводять там порядок, адже селищна рада не має законної можливості профінансувати подібне прибирання. 17-19 червня підприємство «Азовкомсервіс»,  двома сміттєвозами, вивезли з закритої території більш як 10 тон сміття. А комунальники КП «Розвиток курортної зони» 24 червня, за один день, власноруч прибрали з закритої території близько 10 тон сміття та вивезли його з заповідної зони.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: