У селищній раді почав працювати відділ «Муніципальна варта»

Відділ створений задля забезпечення на території громади законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів Кирилівської громади та її жителів.

Нова структура селищної ради наділена широкими повноваженнями, які визначають органи місцевого самоврядування. Поперед усе муніципальна варта слідкуватиме за дотриманням рішень селищної ради, що стосуються благоустрою, правил торгівлі, екології, охорони правопорядку та довкілля, паркування транспорту, тощо.

Усі повноваження, мета створення, та обов’язки співробітників відділу прописані в Положенні про Відділ муніципальної варти Кирилівської селищної ради.

До речі, співробітники відділу матимуть повноваження накладати адміністративну відповідальність на порушників умов благоустрою, торгівлі, екологічного законодавства, тощо. Вони виконуватимуть службу у спецодязі із відповідними відмітними знаками та документами.

У своїй діяльності відділ «Муніципальна варта» керується Конституцією і законами України, постановами Верховної Ради України, декретами, постановами і розпорядженнями Кабінету Міністрів України, актами Президента України    з урахуванням функціональної специфіки,  рішеннями  Кирилівської селищної ради та її Виконавчого комітету,  розпорядженнями  Кирилівського селищного голови, Положенням про Відділ муніципальної варти Кирилівської селищної ради і іншими нормативними актами.

Працівники  відділу діють в межах повноважень, визначених посадовими інструкціями, які затверджуються  селищним  головою. Зараз їх поки що троє осіб. Керівництво селищної ради просить громадян, володарів та керівників об’єктів інфраструктури громади сприяти виконанню службових повноважень співробітниками відділу.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: