В’їзд на вул. Федотова коса відкритий. Шлагбаум встановлено за Степком

Керівник ПНПП Дмитро Воловик наказав обмежити в'їзд автотранспорту на території так званих диких пляжів Федотової коси, де відпочиваючі влаштовують несанкціоновані звалища.

Курортний сезон у Кирилівці у самому розпалі. Бази відпочинку на вулицях Коса Пересип та Коса Федотова працюють у штатному режимі та приймають відпочиваючих. Доступ до них відкритий як пішоходам, так і автотранспорту.

Проте керівництво ПНПП обурило очікувана поведінка так званих відпочивальників-дикунів, які як і у минулі роки нехтують правила ми відпочинку, залишаючи після себе гори сміття та бруду. Отже керівник ПНПП Дмитро Воловик підписав наказ про обмеження в’їзду автотранспорту на територію заказника Федотова коса, який стосується саме тієї його частини, яка починається після Степка. Туди можуть потрапляти тільки службові та спецавто, а також ті авто, які слідують через заказник транзитом.

Однак після невірної трактовки цього наказу у ЗМІ та інтерент-виданнях з’явилося багато неправдивої інформації про закриття всієї Федотової коси. Ця інформація не відповідає дійсності.

Отже проїзд по автодорогам вул. Коса Федотова та Степку відкритий для вільного використання. Курортний сезон продовжується, усі служби працюють у штатному режимі.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: