До Дня молоді Охрімівський СБК влаштував великий концерт «Даруємо Вам серця свої»

30 червня у День молоді на центральній площі смт. Кирилівка відбувся концерт Охрімівського СБК. Майже дві години самодіяльні артисти грали, співали, танцювали, розважали декілька сотень жителів селища, гостей, курортників.

А показати нам було що. Адже нашому будинку культури у цьому році виповнюється шестидесятий творчий сезон! Наразі в БК існує одинадцять колективів художнього самодіяльного мистецтва різних жанрів: вокальний, інструментальний, театральний, хореографічний та декоративно-прикладного мистецтва. Всі вони об’єднують більше 90 чоловік різного віку – від 5-ти до 70-ти років. І кожний з цих людей, переступаючи поріг будинку культури, вкладає в улюблене заняття сили, час, талант і душу, щоб дарувати свою творчість людям.

З величезним задоволенням слухачі (а це люди з різних куточків України) сприймали виступи жіночого вокального колективу «Берегиня» (керівник Ручкіна І.М.), вокально-інструментального ансамблю «Хорошеенастроение» (керівник Шпигунов С.Г.), учасників театрального колективу «Театральні сходинки» (керівник Віхляєва Л.В.), вихованців хореографічного колективу старшої групи (керівник Бєлічкова М.Г.), ВІА «Восход» (керівник Пєшев Олег – молодший), а також виступи вокалістів: юних Д.Слєпченко, Є.Тетюшкіної, Ю.Димченко та більш досвідчених В.Гніздовського, Н.Мірошниченко, Л.Стремедловської, самодіяльного автора й виконавця пісень І.Сажнєва, який був ведучим разом з чарівною С.Кельм.

Учасники гуртка ДПМ «Я все можу» (керівник Короткова С.Ю.) організували виставку сувенірів та розважали гостей в образі колоритних циган.

Український народ створює і накопичує безцінні моральні й духовні скарби, які через музику, пісню, театр, танок доносять до людей наші самодіяльні артисти. Міняються часи, репертуар, учасники, але незмінною залишається любов до мистецтва.

Ось таку чудову розкіш сердечної теплоти, доброти, таланту і любові подарували ми нашим слухачам. А вони віддячували схвальними вигуками та гарячими аплодисментами!  І кожен з нас отримав цю енергію підтримки, від якої народжується натхнення, щоб досягати нових творчих вершин!

Художній керівник СБК  Людмила Віхляєва

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: