Кирилівські пляжі відкриті для усіх відпочиваючих

Інформація про зникнення пляжів у Кирилівці не відповідає дійсності.

Деякі публікації у ЗМІ та інтернет-виданнях про зникнення пляжів на узбережжі Кирилівки відлякують декого з українців, які спланували свій відпочиник у нашому селищі. Здебільшого ця інформація про «з’їдання» морем пляжів не відповідає дійсності.

За словами кирилівського селищного голови Івана Малєєва, кругообіг пісків на пляжах Кирилівки — явище звичне та регулярне. пісок видувається вітрами, перемішується, мігрує — десь з’являється, а десь зникає. Десь на пляжах утворюються тимчасові мілкі водойми, десь у морі виникають так звані перекати. Це природне явище, яке не наносить важливої шкоди узбережжю нашого селища і не впливає на умови проведення курортного сезону.

— Завдяки добрим сусідським відношенням та спільній взаємодії щодо організації відпочинку проблема із нестачею місця на пляжах у Кирилівці не постає зовсім. Гості з однієї бази можуть вільно переходити та відпочивати на пляжах іншої, — каже Іван Малєєв. — Я запевняю усіх, що у Кирилівці приватних пляжів немає і не може бути. Усі наші пляжі загальнодоступні.

Керівництво селищної ради просить українців не звертати увагу на інформацію про зникнення пляжів у Кирилівці і бути упевненими, що місця під сонцем біля моря у нашому гостинному селищі вистачить усім.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: