Поліція шукає постраждалих від здирників та вмовляє писати їх заяви

Керівник Кирилівської поліції нарікає на майже відсутність заяв від постраждалих про факти рекету на пляжах і каже, що за поданими заявами правоохоронці проводять перевірки.

Виконуючий обов’язки начальника Кирилівського підвідділу Мелітопольського віддлу поліції ГУНП в Запорізькій області Сергій Васильєв знаходиться у подиві — чому постраждалі від дій рекетирів на кирилівських пляжах звертаються по допомогу до депутатів селищної ради, а не у поліцію.

Сергій Сергійович каже, що повідомлень про злочинні дії групи чоловіків, які вимагають гроші від торгуючих на пляжах та вулицях Кирилівки вдосталь. Проте вони так і залишаються нічим не підтвердженими повідомленнями. Постраждалі від дій рекетирів не дуже охоче звертаються до поліції, однак йдуть із скаргами до депутатів селищної ради, які теж, у свою чергу, не звертаються до місцевих правоохоронців.

— Факти здирництва нами зареєстровані, відомості внесені до ЄРДР і ми проводимо перевірки. Однак заявники ведуть себе досить дивно. Із початку нам несуть заяву, а потім від неї відмовляються. Таким чином в нас є лише 7 заяв, за якими ми працюємо. За кожним із них обов’язково буде прийняте рішення. Люди повинні розуміти, що для покарання злочинців треба час. Ми проводимо оперативні заходи і вони звісно ж отримають продовження у слідствах та судах, — запевняє Сергій Васильєв.

В.о. начальника Кирилівського підвідділу поліції каже, що оскільки громадяни звертаються не до правоохоронців, а до депутатів, то поліцейські готові співпрацювати із депутатами — проводити з ними наради, з’ясовувати, хто до них звертався та безпосередньо спілкуватися із постраждалими. Також Сергія Васильєва бентежить той факт, що самі депутати пишуть звернення із проханням розібратися із рекетом у Кирилівці до ГПУ, в обласну прокуратуру, МВС, проте жоден з них не звернувся до місцевого підвіддлу поліції.

— Жоден з депутатів не прийшов до нас, не привів постраждалого від здирників, який готовий написати заяву у поліцію. Однак усі підписалися під зверненням до прокуратури та нашого вищого керівництва. Ну приїдуть сюди співробітники прокуратури, ну влаштують перевірку. А ми їм покажемо, що засад для проведення слідчих дій в нас майже немає, бо майже немає заявників, окрім тих 7, по яким ми працюємо, — каже в.о. начальника Кирилівського підвідділу поліції.

Сергій Васильєв каже, що правоохоронці за допомогою керівництва селищної ради самостійно намагаються розшукувати постраждалих та вмовити їх написати заяву, проте ці зусилля залишаються марними — люди на офіційний контакт не йдуть. Тому керівник місцевої поліції звертається до постраждалих, депутатів, свідків здирництва с підприємців не залишатись осторонь і повідомляти про правопорушення правоохоронцям Кирилівського підвідділу Мелітопольського віддлу поліції ГУНП в Запорізькій області.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: