Прокурор з Якимівки відпустив злочинця, затриманого місцевими активістами

Представники кирилівського громадського об'єднання обурені діями співробітника Якимівського відділу Мелітопольської місцевої прокуратури та скаржаться на нього у ЗМІ, його обласному начальству та президентові.

Одна з дуже великих проблем Кирилівки і інших курортів України під час курортного сезону і не тільки — масове розповсюдження наркотиків. Так звані закладники активізуються влітку, а паркани та будівлі під час курортного сезону активно розписуються пропозиціями про продаж заборонених законом речовин.

Нещодавно створене громадське об’єднання «Азовська громадська варта» розпочало активну роботу з виявлення злочинців, що розповсюджують наркотики у Кирилівці. В результаті успішно проведеної операції 25 липня активістам ГО «Азовська громадська варта» вдалося затримати одного з закладників біля будівлі КП «Жилкомсервіс». Передувала цьому кропітка десятиденна робота. Активісти зробили контрольну закупівлю, домовилися про місце закладання амфетаміну та особисто затримали чоловіка, який зробив схованку наркотику.

— Після затримання ми привезли у Кирилівській підвідділ поліції затриманого, людину, яка робила контрольну закупівлю наркотику, сам наркотик і навіть надали данні карти Приватбанку, на яку перерахували за нього гроші, — розповідає керівник ГО «Азовська громадська варта» Руслан Галигін.

Співробітники Кирилівського підвідділу Мелітопольського відділу поліції ГУНП у Запорізькій області спрацювали чітко та оперативно за зверненням активістів. У найкоротші строки поліцейські провели експертизу речовини, яку ховав затриманий, та довели, що це є амфетамін. Однак у цей же день закладника відпустили.

У Кирилівському підвідділі поліції активістам пояснили, що для погодження затримання закладника поліцейські Кирилівки звернулися до прокурора Якимівського відділу Мелітопольської місцевої прокуратури. Однак отримали від прокурора відмову, яку він пояснив… недостатньою підставою для затримання та відсутністю складу злочину! І це при наявності свідків, контрольного покупця, речового доказу і експертизи.

Через цю патову ситуацію керівництво ГО «Азовська громадська варта» звернулося до редакції офіційного сайту Кирилівської селищної ради та ЗМІ з проханням допомогти з оприлюдненням даного інциденту.

— Громадськість Кирилівки вимагає пояснень від співробітників Якимівського відділу Мелітопольської місцевої прокуратури, — каже Руслан Галигін. — Ця людина, яка звела нанівець усі наші зусилля, вона прокурор чи подільник?

За словами керівника ГО «Азовська громадська варта», цю справу вони так просто не залишать. Активісти мають намір звернутися до обласної прокуратури, Генеральної прокуратури України та навіть до президента і добитися відповідних дій стосовно співробітника Якимівського відділу Мелітопольської місцевої прокуратури.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: