У Кирилівській ОТГ є намір відкрити дитяче художнє відділення (ОПИТУВАННЯ)

Воно буде працювати у дитячій музичній школі. Заняття планується зробити безкоштовними.

Така потреба виникає через те, що вже більше 10 років поспіль дехто з учнів Азовської школи їздять на заняття до художнього відділення у Якимівську дитячу музичну школу. Там діти опановують мистецтво фарб та полотна, розширюють власний світогляд, знайомляться із жанрами художнього мистецтва, розвивають свої здібності та беруть участь у різноманітних всеукраїнських і навіть міжнародних конкурсах.

Якщо раніше таких учнів з Кирилівки у Якимівськії дитячій музичній школі було 1-2, то в останні роки кількість їх стала збільшуватися. Зараз у райцентр у художку їздять 5-6 учнів і це тільки з Азовської школи. Серед  них є і такі талановиті діти, які стали лауреатами і переможцями різноманітних конкурсів.

За останні 2 роки до директора КЗ «Центр культури, дозвілля та мистецької освіти  Кирилівської селищної ради» Світлани Шиян стали звертатися батьки цих дітей із проханням відкрити художнє відділення і у Кирилівці. Йдучи на зустріч жителям громади, були проведені перемовини із викладачем художнього відділення Якимівської дитячої музичної школи і отримана згода на проведення занять у Кирилівці 2-3 рази на тиждень. Проте Світлана Шиян має намір знайти викладача і серед жителів громади.

— В нас багато талановитих людей і я сподіваюсь, що серед жителів нашої громади знайдеться людина, яка має відповідну освіту, бажання та хист, щоб працювати із дітьми над створенням прекрасного, розвитком художніх здібностей та представленням нашої громади на художніх конкурсах та фестивалях, — каже Світлана Миколаївна.

Художнє відділення у  нашій громаді планується відкрити на базі Кирилівської дитячої музичної школи. Заняття у ньому, на відміну від Якимівки, будуть безкоштовними.

Світлана Шиян звернулася із пропозиціями та проханнями батьків до селищного голови Івана Малєєва і отримала згоду на проведення попереднього опитування серед жителів громади про необхідність відкриття у Кирилівській ОТГ дитячого художнього відділення. Висловити свою думку з цього приводу можна у опитуванні на офіційній сторінці КЗ «Центр культури, дозвілля та мистецької освіти  Кирилівської селищної ради» у Фейсбуці за посиланням https://www.facebook.com/groups/904261569778516/permalink/1074195879451750/

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: