Випускні вечори пронеслися над Кирилівською громадою

Три загальноосвітні школи громади у червні випустили у доросле життя своїх вихованців.

«На крилах прощального вальсу…»

25 червня Азовська загальноосвітня школа провела у самостійне життя 29 випускників.

За традицією всі випускники зібралися на центральній площі, щоб сфотографуватись та покласти квіти до пам’ятника загиблим односельчанам. Зробивши колективне фото, хлопці та дівчата, здавлося щойно «зійшли» з обкладинок модного журналу, пройшлися святковою ходою до Кирилівського СБК №1.

І ось розпочався урочистий момент, вручення свідоцтв про повну загальну середню освіту.  З привітальним словом до своїх випускників звернулася директор школи Інна Шевченко, вона побажала їм віри в себе, здійснення мрій та щасливої життєвої дороги. Також зі словами привітання звернувся до випускників селищний голова Іван Малєєв, він зауважив що багато хто з дітей виріс на його очах, та побажав їм удачі.

Після привітань директор школи та селищний голова врочисто вручили свідоцтва про повну загальну середню освіту. В цьому році свідоцтво з відзнакою отримала учениця 11-А класу Валерія Гоппе, а селищний голова на додачу подарував Валерії сертифікат на 5000 грн. від магазину «Фокстрот».

Сповнені тривоги і тепла випускники продовжили вітати всіх присутніх в залі вчителів, батьків, даруючі їм слова подяки, пісні, та квіти. Звичайно не обійшлося без вальсу випускників, який зачарував всіх присутніх в залі. З подарунком для класних керівників Лілії Толмачової та Олени Булгакової виступив випускник нашої школи Артем Якунін, який разом зі своєю партнеркою  Яриною Поповою подарував неперевершене танго. Також до привітань випускників приєднався зразковий хореографічний колектив «Фантазія». Наприкінці свята діти заспівали пісню батькам, батьки аплодували дітям стоячи зі сльозами на очах.

Дуже всіх розчулило відео звернення батьків до дітей та пісня яку вони подарували їм. Заспівавши фінальну пісню, випускники разом з батьками спустилися зі сцени за руки і пішли рішучим кроком зустрічати свій перший дорослий ранок.

В добру путь наші любі діти!

Клас, що любив працювати

Атманайська загальноосвітня школа випускала своїх учнів напередодні Дня Конституції, 27 червня.  Урочистості з приводу свята розставання із школою розпочались в Атманаї в вечорі. Колонна випускників, вчителів та батьків прослідувала через село від рідної школи до Будинку культури.

Подивитись на випускників та їхню творчість зібралося майже все село. Директорка Атманайської загальноосвітньої школи Лідія Бражко відзначає, що випускний клас був дуже працелюбним та спортивним.

— На усіх наших загальношкільних заходах діти з цього класу завжди надавали допомогу адміністрації школи та вчителям. Ми завжди покладалися на наших випускників, коли реалізовували якісь шкільні проекти з благоустрою, — каже Лідія Іванівна. — Хлопці з цього класу гідно відстоювали честь нашої школи та й усього села на футбольних змаганнях. Ми дуже вдячні цьому класові за таку підтримку і дуже сумуємо, що наші діти пішли від нас. Але це життя, тому бажаємо їм тільки усього найкращого в їхньому житті.

У Випускному класі Атманайської школи є один медаліст. Учениця Ангеліна Лісовик отримала разом із свідоцтвом про середню освіту й срібну медаль. Від Кирилівського селищного голови Івана Малєєва гордість атманайської школи отримала цінний подарунок.

Хочеться відзначити випускників-футболістів Романа Грицай, Олександра Кобку, Кирила Никифорова та Ігоря Стасюка. Хлопці неодноразово становилися переможцями та призерами різноманітних районних змагань і привозили у рідне село нагороди та подяки.

Слід відзначити і велику творчу особистість Світлану Романчук, яка була учасником Всеукраїнського співочого конкурсу «Голос. Діти». Світлана посіла третє місце у групі «Вокал» на останньому Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Кирилівка-фест».

Кирилівський селищний голова Іван Малєєв та в.о. старости Атманайського старостинського округу Ігор Сажнєв побажали випускникам щасливого майбутнього та висловили надію, що учні після подальшого навчання повернуться у рідне село розвивати та покращувати його.

Отримали грамоти та подяки випускники Атманаю і від народного депутата України Сергія Валентирова.

Учні організували для усіх присутніх святковий концерт, який не залишив байдужим жодного з гостей.

Звичайне диво

Таку назву мав випускний вечір в Охрімівській ЗОШ І-ІІІ ступенів, який відбувся 27 червня. Звичайним було те, що і цього року випустила школа одинадцятикласників  і директор Т. В. Чижиковська вручила свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти. А диво сталося для батьків і дітей. Вони так довго чекали, коли пройдуть роки навчання. Але відбулося все настільки швидко, що, мабуть, не всі ще й сьогодні усвідомили, що шкільне життя вже минуло.

Сім хлопчаків та дві дівчинки на сцені своєї школи і жартували, і сумували, і плакали, і отримували задоволення від привітань, які їм підготували їхні батьки, рідні, вчителі, учні. Було приємним і те, що хлопців футболістів прийшов привітати їх тренер Біличенко Олександр Вікторович і вручив їм подарунки.

Закінчився вечір випускним вальсом, який підготувала з ними хореограф Бєлічкова Марина Григорівна. Учні вдячні всім, хто цей вечір провів разом з ними.

Схід сонця зустріли разом зі своїм класним керівником С.В. Кельм. І в ту ж мить попрощалися з дитинством. Хай щастить вам, любі діти. Щасливої життєвої дороги.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: