Вулиці Кирилівки відтепер буде прибирати спецтехніка

Кирилівська громада придбала нову комунальну прибиральну техніку

У вівторок, 30 липня,  до Кирилівки прибула нова комунальна техніка, яку придбала Кирилівська селищна рада за рахунок субвенції з державного бюджету на розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних громад. Ця субвенція спрямовується зокрема на придбання для комунальних підприємств транспортних засобів спеціального призначення та комплектувальних виробів для них.

Для Кирилівської ОТГ був придбаний трактор Belarus-82.1 та тракторна буксирна вакуумна прибиральна машина. Техніка передається в оперативне управління КП «Розвиток курортної зони» , що забезпечує утримання вулиць та майданів Кирилівки.

Слід зазначити, що на підприємстві працює 15 працівників, які здійснюють прибирання вулиць. Додатково влітку на роботу приймаються близько 18 прибиральників. Всі ці працівники вручну здійснюють прибирання вулиць, пляжів, очищення урн від сміття.

—  Сподіваюсь, що нова техніка значно підвищить рівень надання послуг з прибирання територій, за умови зменшення фінансових та трудових витрат комунального підприємства, а отже сприятиме економії бюджетних коштів, — повідомляє перший заступник селищного голови Марина Логінова.

Нагадаємо, що у 2017 році Кирилівська селищна рада придбала новий екскаватор «Хюндай», а у 2018 році — новий грейдер Shantui.

Опубліковано Мариною Логиновою Вівторок, 30 липня 2019 р.

Опубліковано Мариною Логиновою Вівторок, 30 липня 2019 р.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: