Замовити комунальні послуги у Кирилівці відтепер можна через інтернет

Приватне підприємство «Азовкомсервіс», ФОП Полупан та ФОП Попов запускають сервіс електронних послуг в Кирилівці.

Відтепер клієнти за допомогою комп’ютера або мобільного телефону зможуть скористатися новим web-сервісом для замовлення комунальних послуг, зайшовши на сайт komuslugi.com.ua.

komuslugi.com.ua — це безкоштовний онлайн-сервіс для створення і відправки замовлення на надання транспортних послуг по підвозу води, вивезення ЖБО і ТПВ. Сервіс допоможе вам створити замовлення з урахуванням наявності віртуальних талонів на відповідні транспортні послуги без участі диспетчера комунального господарства. Для створення замовлення використовуються тільки ті талони на транспортні послуги, які, за бажанням клієнта, не отримані на руки, а нараховані бухгалтерією підприємства на віртуальний баланс клієнта, який буде доступний в особистому кабінеті.

У міру того, як ваша заявка буде оброблятися диспетчерської комунального господарства, сповіщення про зміну статусу замовлення ви зможете побачити в особистому кабінеті сервісу і в персональних повідомленнях, що розсилаються за допомогою месенджера Telegram.

Крім особистого кабінету, на сайті сервісу доступна інформація про актуальні ціни на послуги.

Персональні логін та пароль для доступу в особистий кабінет сервісу можна отримати після підписання договору в бухгалтерії ПП «Азовкомсервіс, ФОП Полупан та ФОП Попов.
Інтерфейс сервісу оптимізований для використання на мобільних пристроях.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: