Директор ПП «Азовкомсервіс» пояснив чому влітку виникають проблеми із вивезенням сміття

На думку Петра Мелюка, жителі Кирилівки, перед тим як обурюватись через гори сміття у контейнерах, повинні звернути увагу на платіжки, норми вивезення та кількість відпочиваючих у їхніх домогосподарствах.

До виконавчих органів Кирилівської селищної ради звернувся директор ПП «Азовкомсервіс» Петро Мелюк із проханням опублікувати його відповідь на запит голови правління ГО «Азовська громадська варта» Руслана Галигіна на офіційному сайті Кирилівської селищної ради.

Звернення директора ПП «Азовкомсервіс» вирішено задовольнити при умові розміщення і самого запиту голови правління ГО «Азовська громадська варта».

ВІДПОВІДЬ ДИРЕКТОРА ПП «АЗОВКОМСЕРВІС» МІЛЮКА П.Й.

 

Голові правління ГО «Азовська громадська варта» Галигіну Р.А.

Копія : Голові Кирилівської селищної ради Малєєву І.В.

На Ваш запит вих №11 від 30.07.2019 року «Щодо проблем з вивезення твердих побутових відходів з вулиць селища» ПП «Азовкомсервіс» повідомляє наступне:

Питання поводження з відходами на території Кирилівської селищної ради регламентується рішенням №6 сесії Кирилівської селищної ради від 30.05.2013 року « Про затвердження Правил збирання та перевезення відходів на території Кирилівської селищної ради» (Додаток 1). Надання послуг з вивезення побутових відходів здійснюється згідно укладених договорів (Додаток 3).

 

З приводу питання №1, щодо своєчасного вивезення відходів.

Норми накопичення згідно рішення виконавчого комітету №12 від 26.03.2013 року «Про затвердження норм утворення ТПВ на території населених пунктів Кирилівської селищної ради Якимівського району Запорізької області» (додається) складають 0,174 м.куб (!) на місяць (!) на одного мешканця. Тобто родина з 3 осіб повинна викидати у відходи  0,5 кубометра сміття в місяць. Враховуючи те, що практично в кожному домогосподарстві смт Кирилівка передбачено кімнати для надання послуг з тимчасового проживання відпочивальників, кількість ТПВ в період курортного сезону збільшується в тисячі разів, а Споживачами інформація щодо збільшення мешканців не надається, або надається не достовірною.

Таким чином місцеві мешканці, які мають гостьові кімнати, а фактично — міні-бази для відпочинку, розміщуючи обурливу інформацію в мережі Інтернет стосовно переповненості сміттєвих баків, просто не звертають увагу на свої платіжки в яких зазначено кількість мешканців що є підставою нарахування оплати.  Тобто позиція така: ПОСЛУГИ У ПОВНОМУ ОБЗЯЗІ НЕ СПЛАЧУЮ, АЛЕ ОБУРЮЮСЬ ЧОМУ СМІТТЯ ВЧАСНО НЕ ВИВОЗЯТЬ!!!!!!????

 

Підприємством ТОВ «Азов.Сервіс» ведеться статистика по вулицям населеного пункту  стосовно: фактичного нарахування\кількості мешканців\ кількості відпочивальників   та фактичного вивезення контейнерів зі сміттям (Додаток 4,5). Звіряння такої інформації навіть особою, яка не має бухгалтерської освіти каже що щось не складається!

Наприклад:

Вул. Квіткова нарахування за червень 2019 року :

Мешканці – 217 х0,174 = 37,758 м.куб на місяць

Відпочивальники 121х0,174=21,05 м.куб на місяць

Вул.Квіткова  фактичне вивезення за червень 2019 року :

443 контейнера (!)

Вул. Соборна нарахування за червень 2019 року :

Мешканці – 79 х0,174 = 13,746 м.куб на місяць

Відпочивальники 38х0,174=6,612м.куб на місяць

Вул. Соборна  фактичне вивезення за червень 2019 року :

306 контейнерів (!)

Фактично підприємство, яке надає послуги з вивезення сміття, має інформацію по кількості утворення побутових відходів, згідно сплачених рахунків, що складає орієнтовано 35 000 грн. на місяць. Отже воно повинно здійснювати збирання відходів ТІЛЬКИ в передбачених об`ємах, а саме: 553 м. куб за місяць, та вивозити їх 2 рази на місяць!

В період літнього сезону на території селища працює 5 одиниць спеціальної техніки для вивезення сміття. Техніка працює з 5.00 до 20.00 годин без вихідних.

Крім того, в порушення вимог чинного законодавства, щодо поводження з відходами, мешканці території Кирилівської селищної ради скидають у контейнери опале листя, гілки, відходи тваринництва, будівельні відходи, та інше,  які згідно п.3 рішення №6 сесії Кирилівської селищної ради від 30.05.2013 року «Про затвердження Правил збирання та перевезення відходів на території Кирилівської селищної ради» мають збиратись окремо від інших побутових відходів. Вивезення таких відходів здійснюється іншими видами транспорту та за окрему плату.

Також звертаємо увагу на те що деякі мешканці в зимовий період скидають до пластикових контейнерів гарячі вуглі та золу, що приводить до псування контейнерів. Адміністрацією підприємства вже прийнято рішення про виявлення таких порушників з метою відшкодування збитків підприємству.

 

З приводу питання №2 щодо вивезення відходів в «години пік»

Вивіз побутових відходів з центральних вулиць здійснюється з 5.00 годин, а впродовж дня також здійснюється вивезення по мірі заповнення контейнерів побутовими відходами. Тобто центральні вулиці обслуговуються 2-3 рази на добу, що іноді співпадає з так званими «годинами пік» з метою не допущення переповнення контейнерів.

 

З приводу питання №3 щодо встановлення різних конструкцій контейнерів

Згідно п.3 рішення №6 сесії Кирилівської селищної ради від 30.05.2013 року «Про затвердження Правил збирання та перевезення відходів на території Кирилівської селищної ради» рекомендовано застосовувати типові, заводського виготовлення, металеві або пластмасові контейнери, які дозволені для використання в Україні. Тобто використання підприємством різних видів контейнерів на території Кирилівської селищної ради не є порушенням встановлених вимог та ніяким чином не впливає на якість надання послуг.

Також просимо звернути Вашу увагу на щільність встановлених контейнерів!

Враховуючи наявну інформацію по іншим населеним пунктам (Якимівка, Мелітополь та інші населені пункти), мінімальна відстань між контейнерами складає 150-200 метрів, а в приватному секторі на більшій відстані.

 

З приводу питання №4 щодо вивезення пластикових пляшок

Вивезення полімерних відходів на місце тимчасового зберігання здійснюється згідно договору про надання послуг, укладеного між ТОВ «Азов.Сервіс» та фізичною особою підприємцем Шеріфовим Д.А.

 

Окремо звертаємо увагу коментаторів у мережі Інтернет

Закликаємо всіх мешканців, які розміщують інформацію та фото стосовно переповнених баків звірити кількість відпочивальників у власному домогосподарстві та дані квитанцій про оплату! Закликаємо особисто Вас додати інформацію щодо кількості осіб, відпочиваючих у Ваших домогосподарствах для нарахування ВІДПОВІДНОЇ оплати за вивезення сміття. Рекомендуємо Вам з претензіями та за поясненнями щодо порядку надання послуг ТОВ «Азов.Сервіс» звертатись до фахівців підприємства, а не до блогерів, які  не вирішують проблеми, а тільки беруть участь  в акції «ВІЙНА ПРОТИ ВСІХ, СИДЯЧІ НА КАНАПІ»  та мають за мету  очорнити репутацію курорту Кирилівка.

Також просимо мешканців рідного селища,  гостей та співчуваючих до проблем забруднення сміттям курорту Кирилівка дотримуватись чистоти в селищі та на просторах мережі Інтернет.  

Адміністрація ПП «Азовкомсервіс» завжди відкрита до спілкування та вирішення проблем.

 

Директор ПП «Азовкомсервіс»                                            П.Й.Мелюк

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: