Фінал «Таланти Якимівського краю. Діти» у Кирилівці

Великим яскравим святом дитячих талантів став фінальний етап районного туру фестиваль-конкурсу «Таланти Якимівського краю. Діти».

Фінал конкурсу проводився в рамках дитячого міжрегіонального фестивалю-конкурсу «Таланти Азова. Діти» під патронатом народного депутата України Валентирова Сергія Васильовича.

Ввечері, 10 серпня 2019 року центральна площа смт. Кирилівка наповнилася учасниками, вболівальниками конкурсу, місцевими мешканцями та відпочиваючими курортної зони.

Вдале виконання і яскраві костюми всіх учасників, приховане  хвилювання їх батьків і викладачів, емоційна підтримка і бурхливі аплодисменти  глядачів, компетентне рішення членів журі,  вечірнє сонечко та літня прохолода — все це заповнило собою шоу юних талантів Якимівщини.

Колективи та виконавці достойно підготувалися, щоб представити на суд журі та глядачів свою майстерність. Відкрила фінал фестиваль-конкурсу «Таланти Якимівського краю. Діти.» — господарка сцени — директор КЗ «Центр культур, дозвілля та мистецької освіти Кирилівської селищної ради» Шиян С.М.

Традиційно розпочали конкурсну програму виступи 16 учасників першої вікової категорії (віком від 7 до 10 років включно), які і співали (навіть італійською),  і читали прозу, і танцювали, і виконували акробатичний номер, отримуючи першу винагороду — бурхливі  аплодисменти глядачів.

Друга вікова категорія учасників (від 10 до 16 років включно) також підтримала хвилю емоційного виступу. На сцені був  калейдоскоп творчих наробок 36 юних дарувань.

Дивовижно швидко промайнув час конкурсу. Поки журі конкурсу підраховувало результати вступів конкурсантів, обираючи переможців, на сцені свою творчість показувала група підтримки фестивалю з Кирилівської ОТГ – вокальний ансамбль «Сузір’я» (Кирилівський селищний будинок культури №2- філія №2),  зразкові хореографічні колективи  «Фантазія» та «Юнона» (Кирилівська дитяча музична школа) та фольклорний ансамбль болгарської культури «Охрімівський цвєтянца» (Охрімівська загальноосвітня школа).

Організатори цього фестивалю – відділи культури і туризму Якимівської райдержадміністрації, Якимівської селищної ради та КЗ «Центр культури, дозвілля та мистецької освіти Кирилівської селищної ради Якимівського району Запорізької області»  зробили все можливе, аби підтримати  і презентувати дитячі таланти району, дати їм можливість самореалізації, залучили  до   творчого заходу талановиту молодь.

Постійні ведучі заходу, педагоги – Панфьорова Т.М. та Конікова І.В., на самих доброзичливих нотах провели конкурсну програму, підкресливши найкращі сторони кожного з учасників конкурсу, їх бажання та мрії, їх успіхи та перемоги.

За кадром фестивалю не залишилась кропітка робота методистів КЗ «Якимівська централізована клубна система» Якимівської селищної ради – Нефьодової Т.С. та Подзолкової Р.М., бо саме вони отримували заявки учасників, будували конкурсні програми, збирали фонограми, дзвонили, повідомляли  та обробляли отриману  інформацію, слідкували за виступами конкурсантів.

Жоден етап фестивалю-конкурсу (кастинг, півфінал та фінал) не був би реалізованим, якби не було поруч людей, не байдужих до творчості дітей. Не дивлячись на період літніх відпусток та шкільних канікул,  робота з підготовки та проведення фестивалю йшла постійно і наполегливо.  Неможна не подякувати творчий, педагогічний колектив та технічний персонал Якимівської та Кирилівської дитячих  музичних шкіл,  Якимівського центрального будинку культури та Кирилівського селищного будинку культури №2, Якимівського центрального стадіону «Колос» за підготовку учасників конкурсу та  музично-технічне забезпечення фестивалю.

Особливі слова вдячності адресовані меценатам за  підтримку  теплим словом, дружньою  увагою та спонсорською  допомогою – народному депутату України Валентирову С.В., голові Якимівської райдержадміністрації Правосуду О.Є., Кирилівському селищному голові Малєєву І.В., в.о. Якимівського селищного голови Забарі М.С..

В атмосфері радості та свята пройшло нагородження учасників фестивалю у різних номінаціях. Всі-всі  конкурсанти отримали дипломи учасників фестивалю-конкурсу «Таланти Якимівського краю. Діти». Цінними подарунками засновника фестивалю були нагороджені усі колективи та окремі виконавці.

А ось дипломами переможців  фестивалю-конкурсу «Таланти Азова. Діти» були нагороджені:

Номінація «вокальний жанр»:

Гулевський Влад –  І вікова категорія, Давидівська філія  Якимівської дитячої музичної школи, викладач Трофименко Т.П.;

Тетюшкіна Єлизавета – ІІ вікова категорія, Охрімівська дитяча музична школа, викладач Шпигунов С.Г.;

Номінація «хореографічний жанр»:

хореографічний колектив «Нєпосєди», І вікова категорія, Якимівська дитяча музична школа, викладач Димська І.С.;

хореографічний колектив «Ритм», ІІ вікова категорія, Таврійський сільський будинок культури, керівник  Мордвінова Ю.О;

Номінація «оригінальний жанр»:

Вербицька Еліна, І вікова категорія, смт. Якимівка, постановка номерів Димською І.С.;

Щусь Вікторія, ІІ вікова категорія, Кирилівський селищний будинок культури № 2 – філія №2, керівник Шиян С.М. та Шиян В.В.

Також переможці отримали подарункові грошові  сертифікати.

Окремі сертифікати на право участі на безоплатній основі  в 2020 році у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Kirillovka Fest» вручені Марюхіній Олесі (смт. Якимівка, вокальний жанр) та Печерській Карині (смт. Якимівка, оригінальний жанр).

Мотивом усіх етапів фестивалів стало єднання, взаєморозуміння та взаємна підтримка.

І хоча переможцями фестивалю-конкурсу  стали не всі його учасники, але перемогу отримали всі, хто бажав проявити та  показати свій талант і мистецькі уподобання, хто себе жалів та не лінився, а працював над підготовкою конкурсних виступів, хто виявив бажання дійти до фінішної стрічки фестивалю. Тому і виступи фіналістів: Осовського Іллі (І категорія, Якимівка), Печерської Карини (І категорія, смт Якимівка), Марюхіної Олесі (ІІ категорія, смт. Якимівка),    вокального ансамблю «Мрія» (ІІ категорія, смт. Кирилівка), хореографічного колективу «Капітошки» (ІІ категорія, смт. Якимівка), хореографічного колективу «Лілея» (ІІ категорія, с. Атманай),   надовго запам’ятаються своє яскравістю та неповторністю.

Закриваючи фестиваль-конкурс, координатор його  проведення на території Якимівського району, Нічебай Т.В. – начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації, ще раз подякувала засновників, організаторів та учасників фестивалю  за взаємопорозуміння, співпрацю та надання постійної всебічної допомоги у підготовці та проведенні районного фестивалю-конкурсу «Таланти Якимівського краю. Діти-2019», вагомий внесок у духовний і культурний розвиток талантів та естетичне виховання підростаючого покоління Якимівського району, вручивши Подяки відділу: Шиян С.М. – директору КЗ «Центр культур, дозвілля та мистецької освіти Кирилівської селищної ради Якимівського району Запорізької області», члену журі; Юдіній Ю.В. та Леусенко М.М.– викладачам КЗ «Мелітопольське  училище культури Запорізької обласної ради», членам журі; Нефьодовій Т.С. та Подзолковій Р.М. – методистам КЗ «Якимівська централізована клубна система»; Нефьодову А.М. – звукорежисеру кастингу та півфіналу фестивалю (Якимівський ЦБК) і Шиян В.В. – звукорежисеру фіналу фестивалю (Кирилівський СБК №2), Доброжановій Н.В. – в.о. директора КЗ «Якимівська централізована клубна система»; Панфьоровій Т.М. та Коніковій І.В. – ведучим фестиваль-конкурсу.

Віддзвенів фінал фестиваль-конкурсу «Таланти Якимівського краю. Діти.», а його гості ще довго не розходилися, бо ділилися враженнями із задоволенням дивлячи концерну програму, підготовлену творчими  аматорськими колективами Атманайського старостинського округу Кирилівської селищної ради.

Засновники та організатори фестивалю бажають усім  учасникам,  щоб доля подарувала їм  багато світлих літ у мирі та добробуті. Нехай і надалі добрі традиції панують у Ваших колективах і навчальних закладах, сторицею нехай повертається до Вас Любов, Добро, Знання.

Переконані, що  тільки той народ гідний  славного майбутнього, який шанує своє минуле та виховує на культурних традиціях підростаюче покоління. Тож бережімо  наші духовні скарби, щоб світлим було наше сьогодення  і прекрасним, попри всі  теперішні негаразди – майбутнє нашої країни.

Оргкомітет фестивалю-конкурсу «Таланти Якимівського краю. Діти-2019»

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: