Наші у Франції

Делегація на чолі із депутатом обласної ради налагоджувала дружні стосунки із комунами французького департаменту Рона.

На запрошення французької сторони в рамках проекту «Народна дипломатія» україно-французької дружби депутат Запорізької обласної ради Геннадій Шевченко разом із помічниками: кандидатом юридичних наук Дмитром Луцом, депутатом Кирилівської селищної ради,керівником проекту «Зелена Садиба Атманай» Галиною Карабут та вчителем-волонтером Гороховською У.І. здійснили робочу поїздку до Франції.

Геннадій Шевченко очолив ініциативну групу «Народної дипломатії». Пропагандуючи європейські цінності, Геннадій Миколайович запропонував вирішити декілька дотичних соціальних питань для обох країн. Обласний депутат зустрівся з представниками влади і громадськості комуни Віллар-ле-Домб та головою спілки зеленого туризму міста Ліон Ж. Клевелом.

— Вивчаємо європейський досвід функціонування громад (зелений туризм, альтернативна енергія, діяльність місцевих органів влади тощо) та проводимо зустрічі із українською діаспорою в Польщі, Чехії, Франції з метою налагодження партнерських відносин та поширення української культури. В усіх містах, біля пам`ятників Т. Г. Шевченка, нас зустрічає українська діаспора, серед яких є і корінні Запоріжці, — ділиться своїми враженнями від поїздки Дмитро Луц.

У дружньому колі співбесіди Геннадій Шевченко наголосив на головну мету візиту — створення мосту дружби між комунами департаменту Рона (Франція) та громадами Запорізького краю. Геннадій Миколайович вручив подарунки (фотоальбоми Запорізької області та туристичні путівники) та запросив приймаючу сторону відвідати нашу область з метою обміну досвідом та поглиблення партнерських відносин.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: