Оприлюднено результати аналізів проб морської води у Кирилівці

Перевірка морської води на кирилівських пляжах показала, що вона безпечна для людини. Продуктів зливу каналізаційних вод не знайдено.

Нагадаємо, після виходу провокаційного матеріалу на одному з всеукраїнських інтернет-сайтів Кирилівська селищна рада замовила у відділення організації епідеміологічних досліджень відокремленого підрозділу «Азовський міжрайонний відділ державної установи «Запорізький обласний лабораторний центр» додаткове дослідження морської води на чотирьох точках: ДОТ «Северянін», б/в «Райдуга», б/в «Роза вітрів», центральний пляж. Проби води співробітники лабораторії брали 19 серпня в присутності керівництва селища та представників ГО «Азовська громадська варта».

Результати цього дослідження показали, що за показниками температура, запах, характер, колір, прозорість, плаваючи домішки, рН, розчинений кисень, БПК5 відповідають вимогам діючої нормативної документації на усіх чотирьох точках відбору води. Тобто продуктів зливу каналізаційних стічних вод у Азовському морі поблизу Кирилівки не знайдено, а морська вода відповідає усім мікробіологічним та санітарно-хімічним нормативам.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: