Представники центру зайнятості провели виїзний прийом у Кирилівці

Виїзний захід Якимівської районної філії Запорізького ОЦЗ в Кирилівську об’єднану територіальну громаду відбувся 12 серпня.

Заступник директора-начальник відділу організації  працевлаштування населення  Тетяна Івахненко зустрілась з мешканцями Кирилівської селищної ради. Під час спілкування  було надано комплекс різноманітних інформаційно-консультаційних та профорієнтаційних послуг для жителів  населених пунктів ОТГ, а саме : орієнтація на вибір та отримання сучасних професій; зайняття підприємницькою діяльностю, використання програми «КЕУ», яка надає гранти підприємцям, які працюють у нових галузях, а саме ІТ-послуги та виробництво меблів; оволодіння технологіями пошуку роботи, підготовка  відеорезюме, опанування додатковими навичками щодо ефективного ведення сільського господарства та курортного бізнесу, що відповідатиме перспективам розвитку громади та ринку праці; використання електронних кабінетів для шукачів роботи, що дає можливість відслідковувати свої персональні дані, відомості про відвідування, отримані послуги,  групові та масові заходи,  пропозиції профнавчання, тощо.

Крім цього було розкрито питання умов та порядок реєстрації громадян, облік осіб, призначення допомоги по безробіттю , перелік необхідних документів, прийняття участі в оплачуваних громадських роботах та роботах тимчасового характеру. Всім присутнім були запропоновані  актуальні вакансії на території громади.

Якимівська районна філія і надалі буде проводити системну роботу в об’єднаних територіальних громадах, надаючи комплекс соціальних послуг громадянам, що шукають роботу,  безпосередньо  за місцем їх проживання.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: