Селищний голова провів особисті прийоми у Атманаї та Охрімівці

Питання матеріальної допомоги та оформлення землі - найпопулярніші серед жителів Кирилівської громади.

На початку серпня керівництво селищної ради провело виїзні прийоми жителів Атманаю та Охрімівки. Голова селищної ради Іван Малєєв та його перший заступник Марина Логінова відповіли на актуальні запитання людей, надали консультацію, а частину проблем людей вирішили прямо під час прийомів.

У Атманаї

На особисту зустріч із керівництвом громади у Атманаї 1 серпня прийшли 10 жителів. Більшість з тих, хто звернулися до Івана Малєєва, просили матеріальної допомоги. Ситуація кожного з них буде розглянута окремо і по можливості допомога буде надана. Однак на сьогодні ситуація із цим питанням досить складна. При затвердженні бюджету громади на 2019 рік на матеріальну допомогу було заплановано 1,149 мільйонів гривень. Частина цих коштів спрямована на компенсацію вартості нормативних витрат води жителями громади. За підсумками виконання бюджету за півроку, селищна рада додала до витрат на матеріальну допомогу ще 200 тисяч гривень. Однак кількість заяв від громадян про надання матеріальної допомоги постійно зростає. І вже зараз стає зрозумілим, що виділених на це коштів на усіх не вистачить.

Цікавили мешканців Атманаю проблеми оформлення нерухомості, реєстрації місця проживання, а також деякі комунальні проблеми. Керівництво громади спрямували людей до відповідних спеціалістів селищної ради, які нададуть допомогу, а комунальні проблеми будуть вирішені у робочому порядку.

У Охрімівці

На зустріч із Іваном Малєєвим та Мариною Логіновою у Охрімівці 3 серпня прийшли 20 жителів села. Головні питання, які хвилювали охрімівців — оформлення землі. На сьогодні у Охрімівці виникла складна ситуація із так званими двогектарними пайщиками. Через незрозумілу та незаконну роздачу ділянок (по 2 гектари кожна) минулим керівництвом Охрімівської сільради близько 500 гектарів землі знаходиться у використанні без підтверджуючих це документів.

Після процесу передачі землі з державної власності у комунальну власність Кирилівської ОТГ за усіма документами ці гектари належать виключно громаді. Більш того саме на ці землі діє закон про двокілометрову зону від межі водойм. Це означає, що землю у цій зоні не можна давати у постійне користування будь-кому. Тільки у оренду.

Керівництво Кирилівської селищної ради підкреслює, що наразі розглядає питання про те як на законних підставах залишити цю землю за цими жителями Охрімівки, які на неї претендують. Однак самім жителям треба розуміти, що ці земельні ділянки повинні бути оформлені на законних підставах і тільки у оренду.

Окрім цього на зустрічі у Охрімівці керівництво громади вирішило низку соціальних та комунальних питань. Дехто з тих, хто прийшов на зустріч, дякували керівництву громади за проведений благоустрій у селі.

Поки що залишається невирішеною проблема появлення на вулицях села диких кабанів. Тварини заходять у Охрімівку цілими родинами і наводять жах на людей. Проводити відстріл або користуватися вогнепальною зброєю у якості відлякування у межах населених пунктів заборонено. Інші методи знищення тварин заборонені законом. Залишається знайти спосіб відлякування кабанів, який би не порушував законодавства.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: