Селищний голова спростував фантастичні дані журналіста-провокатора

У Кирилівці надали інформацію щодо об'ємів споживання води та зливу нечистот у полігон РПВ. Триває позачергова перевірка складу води у Азовському морі біля кирилівських пляжів.

Публікація недостовірних даних на одному з всеукраїнських інтернет-ЗМІ стосовно зливів 750 тисяч кубометрів нечистот у Азовське море щомісяця викликала велике обурення та суспільний резонанс у Кирилівці. Надати оцінку цієї оприлюдненої інформації ми попросили кирилівського селищного голову Івана Малєєва.

— Те що деякі ЗМІ надають таку недостовірну і відверто фейкову інформацію я вважаю замовним матеріалом, за які нечесні та продажні журналісти та навіть цілі редакції отримали гроші. І якщо вони з цього приводу докопатися до правди не мають бажання, то я вирішив зробити це за них, — каже селищний голова Іван Малєєв. — Я особисто подав запит до КП «Жилкомсервіс» та ТОВ Азов.Сервіс» про те скільки Кирилівка споживає води та скільки вивозить стоків на полігон рідких побутових відходів. За наданою мені інформацією, у поточному році бази відпочинку отримали 96240 кубометрів води, населення — 81129 кубометрів води. Загалом це виходить 177369 кубометрів. У той же час бази відпочинку та населення, користуючись послугами ТОВ «Азов.Сервіс», разом злили у наш полігон рідких побутових відходів 241689 кубометрів стоків. У 2018 році ці показники були на такому рівні: отримали води — 193988 кубометрів, віддали стоків — 246544 кубометри. Різниця між отриманим та відданим виникає через те, що багато баз відпочинку для отримання води користуються системами зворотного осмосу та беруть для технічних потреб поверхневі ґрунтові води. Звідки пан Дейнека взяв фантастичну для Кирилівки цифру у 750 тисяч кубометрів стоків щомісячно я не розумію. Мабуть зі стелі. Це колосальна для нашого селища цифра, яка дорівнює трирічному показнику.

Стосовно перевірки морської води на складові, що містяться в ній, то відділення організації епідеміологічних досліджень відокремленого підрозділу «Азовський міжрайонний відділ державної установи «Запорізький обласний лабораторний центр» проводить її щотижнево. Співробітники лабораторії проводять забір морської води біля ДОТ «Северянін» та б/в «Запорожець. Про це повідомила завідувачка відділення організації епідеміологічних досліджень відокремленого підрозділу «Азовський міжрайонний відділ державної установи «Запорізький обласний лабораторний центр», лікар-епідеміолог вищої категорії Тетяна Вязнікова.

Після виходу провокаційного матеріалу на одному з всеукраїнських інтернет-сайтів Кирилівська селищна рада замовила у лабораторії додаткове дослідження морської води на чотирьох точках: ДОТ «Северянін», б/в «Райдуга», б/в «Роза вітрів», центральний пляж. Проби води співробітники лабораторії брали 19 серпня в присутності керівництва селища та представників ГО «Азовська громадська варта». Результати досліджень будуть відомі за 5 днів і обов’язково опубліковані на офіційному сайті Кирилівської селищної ради.

Керівництво Кирилівської селищної ради сподівається, що усіх цих документів буде достатньо для того, щоб сайт «Обозреватель» зробив спростування тієї недостовірної інформації, яку опублікував за останні дні. В іншому випадку селищна рада буде звертатися до суду за для спростування цієї інформації.

 

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: