У Охрімівці у місцевому БК запрацює фітнес-клуб

Після зустрічі із охрімівцями керівництво громади вирішило низку соціальних запитів селян.

Під час особистого прийому селищного голови Івана Малєєва у Охрімівці до нього звернулося декілька жителів села із проханнями соціально характеру, що стосуються дозвілля, як дорослого так і юного населення.

Так жительки Охрімівки, які займаються фітнесом, поскаржилися, що в них немає місця для проведення занять. Селищний голова пообіцяв вирішити проблему і вже цього ж дня на оперативній нараді із заступниками та керівниками структурних підрозділів селищної ради рішення було знайдене. Клубу фітнеса у Охрімівці виділять приміщення у охрімівському Будинку культури у одному з двох відремонтованих кабінеті. Перед тим там облаштують підлогу для хореографічних занять та фітнесу.

Також на зустрічі із Іваном Малєєвим підіймалось питання транспортування дітей, які вирішили відвідувати кружки та секції, що розташовані у Кирилівці. На нараді у кабінеті селищного голови було вирішено скласти список таких дітей і розробити графік їх відвідувань гуртків та секцій. Після цього буде вирішено транспортне питання.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: