В Кирилівській селищній раді відкрито «Центр державної реєстрації»

Підприємство пропонує послуги з державної реєстрації будь-якого рухомого та нерухомого майна, а також державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб підприємців.

За допомогою спеціалістів жителі нашої громади відтепер зможуть вирішити найскладніші питання, з якими може зіткнутися заявник під час оформлення відповідних документів.

Головна мета діяльності підприємства — реальне спрощення доступу людей до адміністративних послуг, зокрема, технічної інвентаризації та паспортизації, виготовлення технічної документації на житлові будинки, які підлягають приватизації, проведення підготовчих робіт для оформлення документів на право власності на будинки та багато іншого.  А також прозора, швидка, зручна і доступна процедура реєстрації бізнесу і нерухомості для кожного.

Спеціалісти комунального підприємства «Центр державної реєстрації» Кирилівської селищної ради будуть проводити прийоми два рази на місяць за адресою смт. Кирилівка, Приморський бульвар 1.

За більш детальної інформацією можна звертатися до спеціалістів юридичного сектору Кирилівської селищної ради за телефоном 69 5 82.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, НЕОБХІДНИХ ДЛЯ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ

Адміністративний збір ( плата) за державну реєстрацію

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: