В Кирилівці відбулися змагання з міні-футболу

На майданчику зі штучним покриттям ДЮСШ «Азовець», 25-26 серпня проходили змагання з міні-футболу.

Ігри проходили у форматі відкритого обласного Кубку і були присвячені пам’яті видатного кирилівського тренера, майстра спорту СРСР, великого організатора сільського фізкультурно-спортивного руху Віктора Григоровича Сердяєва.

Ці змагання започатковані та відбулись за підтримки Кирилівської селищної ради, ГО «ВФСТ «Колос» у Запорізькій області», Якимівської районної федерації футболу та ФСК Якимівської ОТГ.

На відкритті турніру з вітальним словом до учасників спортивного дійства звернулись Кирилівський селищний голова Іван Малєєв, голова обласного товариства «Колос» Анатолій Земляков та завідуючий відділом спорту КЗ «Центр культур, дозвілля та мистецької освіти Кирилівської селищної ради» Роман Сердяєв. Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять видатного тренера та почесного жителя Кирилiвки, а згодом представники делегацiй усiх команд поклали квіти на могилу спортивного діяча.

Шість місцевих районних команд боролись за красень Кубок: «Чайка-юніор», «Аскон», «Патріот», «Ураган», «Спартак» та команда Кирилівська ОТГ. На груповій стадії змагань переможцями своїх груп стали команди «Аскон» з Якимівки та «Ураган» (с. Максима Горького).

Другі місця відповідно посіли «Патріот» (с. Володимирівка) та команда Кирилівської ОТГ. Вони в очній зустрічі розігрували бронзові нагороди турніру. Сильнішими виявились футболісти «Патріота».

Гра за звання переможця виявилась дуже цікавою та проходила у безкомпромісній боротьбі. У підсумку з рахунком 6:4 перемогу здобула команада «Аскон», таким чином ставши першим володарем престижного Кубку .

Вся трійка команд-призерів була нагороджена кубками, а їх гравці отримали медалі та грамоти. Також всім командам-учасницям даного турніру було презентовано пам`ятні подарунки.

Оргкомітетом змагань індивідуальними призами були відзначені і кращі гравці. Ними стали: Владислав Попов («Спартак» с . Таврійське), Олександр Шукалов («Аскон») та Микита Бас («Ураган»). Не залишились без уваги і арбітри в особі Кирила Землякова та Віктора Величко, які обслуговували всі матчі пам`ятного турніру. Вони також були відзначені індивідуальними статуетками та особистими призами.
На наступний турнір Пам’яті Віктора Сердяєва організатори планують залучити як дорослі, так і дитячі команди області.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: