В Охрімівці розпочато ремонт даху Будинку культури

В с. Охрімівка за рахунок субвенції з державного бюджету на розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних громад почалися роботи з капітального ремонту даху Охрімівського Будинку культури.

—  Будівля Будинку культури в Охрімівці знаходиться у край незадовільному стані, -наголошує перший заступник селищного голови Марина Логінова. — І вже багато десятків років не ремонтувалася. Але в кожному селі, зазвичай, саме Будинок культури є культурним центром громади, де збираються люди всіх поколінь для задоволення своїх потреб у творчості, мистецтві, дозвіллі та просто задля спілкування.

Саме тому Кирилівською селищною радою було прийнято рішення поступово приводити до ладу цю будівлю незважаючи на її плачевний стан та немаленький обсяг капіталовкладень, необхідний для цього. З перших років об`єднання громади було замовлено проект капітального ремонту даху БК в Охрімівці. В минулому році в рамках заходів енергоефективності було замінено 10 дерев’яних вікон на металопластикові.

В цьому році буде відремонтовано дах будинку культури та зроблено відмостку. Роботи, замовником яких виступає КП «Центр культури та дозвілля Кирилівськоі селищної ради» виконуються ТОВ «Променерго-Інновація». Вартість робіт за контрактом складає 1,217 млн.гривень.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: