Вперше над Кам’яною могилою лунав гімн України у хоровому виконанні

"Ще не вмерла України..." на самісінькій вершині унікального заповідника виконав кирилівський хор "Азовські зорі".

Великий ХХІІІ фестиваль національних воїнських та традиційних культур «Запорозький Спас» ім. Анатолія Єрмака. по традиції тривав три дні. Перші два дні 9 та 10 серпня він проходив у Запоріжжі на Хортиці, а закриття цього фестивалю і відкриття наступного організатори запланували на 11 серпня на території Національного історико-археологічного заповідника «Кам’яна могила».

На цю подію був запрошений і Народний самодіяльний хоровий колектив «Азовські зорі» Кирилівського СБК №2. Наш колектив дуже сподобався усім присутнім. Учасникам хору прийшлося виступати на самісінькій вершині Кам’яної могили. Там вони виконали 6 чудових народних українських пісень.

Однак фурор був викликаний виконанням нашим хором гімну України. Над Національним історико-археологічним заповідником виконання гімну держави вживу було вперше.

Учасники хорового колективу завдячують за надання транспорту для поїздки Кирилівській селищній раді на чолі із Іваном Малєєвим. Також велика подяка висловлюється учасниками хору КЗ «Центр культури, дозвілля та мистецької освіти  Кирилівської селищної ради».

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: