Як Кирилівська громада відсвяткувала день незалежності

Святкові програми пройшли у всіх населених пунктах громади та подарували гостям та мешканцям справжнє свято музики та краси.

Святкування Дня Прапора та Дня Незалежності проходило в Кирилівці, Охрімівці та Атманаї. Для гостей були організовані святкові конкурси та концерти. Заключною нотою грандіозного святкування стала концертна програма  «Нехай квітує Україна», яка  пройшла на центральній площі Кирилівки.

Кирилівський селищний голова Іван Малєєв привітав всіх зі святом та побажав нашій державі та громаді миру, спокою та злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, успіхів у всіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України та нашої громади

Мешканців селища та відпочивальників привітав депутат обласної ради Геннадій Шевченко, який побажав всім щастя,  добробуту та скорішого встановлення миру в державі. Окремо депутат подякував військовим, які захищають рідну Україну на сході. Під оплески присутніх Геннадій Миколайович вручив грамоту обласної ради ветерану АТО Миколі Баю.

Після привітальних слів святкову програму продовжили творчі кращі колективи та виконавці Кирилівського СБК №1 та Кирилівського СБК №2.  Зі сцени звучали запальні пісні, а танцювальні колективи захоплювали гостей у вир танцю. Надзвичайним був виступ хорового колективу «Азовські зорі», який на прохання глядачів виходив на сцену декілька разів.

Святкову програму закінчив грандіозний салют, спонсором якого  виступив АРК «Сини Моря».

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: