Журналісти відомого сайту влаштували провокацію на полігонах ТПВ та РПВ у Кирилівці

Відомий український журналіст із скандальним ім’ям на авто із євро номерами ледве не збив охоронця кирилівських стратегічних об’єктів та заявив власнику місцевого підприємства, що йому в Україні дозволено все.

У середу, 14 серпня, на територію кирилівських полігонів твердих та рідких побутових відходів незаконно проникнули співробітники інтерент-видання «Обозреватель». Кирилівські полігони ТПВ та РПВ передані у оренду ТОВ «Азов.Сервіс» та є об’єктами, що охороняються. До полігона ТПВ пред’являються особливі вимоги з охорони влітку у зв’язку із підвищеною пожежною небезпекою.

Однак це не зупинило людей у чорному Мерседесі із польськими номерами, які проігнорували вимогу охоронця зупинитися і ледве не наїхали на нього заради того, щоб опинитися на території полігонів.

Охорона об’єкту повідомила про незаконне проникнення невідомих осіб директору ТОВ «Азов.Сервіс» Костянтину Шеплякову. Коли директор прибув на місце, то побачив, що Мерседес із євро номерами ТК2819S вже виїжджає з території полігонів. Костянтин Шепляков намагався зупинити авто та поговорити із людьми у ньому, однак Мерседес різко збільшив швидкість та поїхав.

Після цього інциденту директор ТОВ «Азов.Сервіс» звернувся до поліції за телефоном 102 та супроводжував утікачів до патрульного поста поліції у селі Лиманському. Там невідоме авто зупинили правоохоронці. У автомобілі знаходилися двоє чоловіків, один з яких представився журналістом інтернет-видання «Обозреватель» Олегом Дейнекою.

У цей час до поліцейського посту під’їхав один з засновників та бенефіціарних власників ТОВ «Азов.Сервіс» Петро Мелюк.

—  Спочатку молоді люди у Мерседесі із польськими номерами відмовлялися зі мною розмовляти. Однак я впізнав одного з них – журналіста Олега Дейнеку та звернувся до нього за ім’ям. Тоді інший чоловік представився Валерієм, — розповідає Петро Мелюк. – Про візит журналіста «Обозревателя» у Кирилівку мені стало відомо зі слів селищного голови Івана Малєєва. На питання: «Чому вони не зупинились на вимогу охоронця полігонів?» молоді люди мені відповіли, що їм все можна у цій країні. В останній час сайт «Обозреватель» постійно публікує матеріали замовного характеру, які не відповідають дійсності та паплюжать честь і гідність керівництва Кирилівської громади. Коли я запитав у журналіста чому сайт, де він працює, так робить то почув у відповідь: «Одна баба сказала!». Коли я запросив Олега Дейнеку повернутися та разом зі мною відвідати цікаві для нього полігони ТПВ та РПВ, то він мені сказав: «Ми вже все бачили». Через цю ситуацію та таке неповажливе ставлення журналіста відомого мас-медіа до людей, що представляють Кирилівську ОТГ я хочу звернутися до керівництва та власників сайту «Обозреватель»: «Шановні керівник та власник сайту «Обозреватель», ми завжди готові із вами та Вашими журналістами до конструктивного діалогу та розмови. Це не тільки позиція керівництва громади. А й позиція представників бізнесу, які тут працюють. Ми завжди відносились із повагою до чесної неупередженої роботи журналістів. Звертайтеся до нас у будь-який час із будь-якими запитаннями і ми із радістю Вам і Вашим журналістам надамо всю вичерпну інформацію про життєдіяльність Кирилівської громади. Однак останні провокаційні матеріали на сайті «Обозреватель» та незрозумілі витівки його журналістів, які не відповідають жодним етичним законам українського журналіста, дають нам підґрунтя припускати, що Ви або журналіст Вашого сайту Олег Дейнека робите це з корисливих мотивів. Відповідаючи на репліку Олега Дейнеки, хочу йому сказати: «А мені одна баба на базарі казала, що Ви, мабуть, виконуєте чийсь заказ за великі гроші, влаштовуючи ці провокації. Ви, імовірно, вирішили підзаробити влітку на проблемах Кирилівської громади, а можливо і перед майбутніми місцевими виборами. Якщо так, то цим ви паплюжите своє журналістське ім’я, яке ви вже дискредитували під час конфлікту із колективом програми «Гроші» і були звільнені з телеканалу «1+1»

Після цього інциденту керівник ТОВ «Азов.Сервіс» Костянтин Шепляков написав заяву у поліцію за фактом незаконного проникнення на територію полігонів ТПВ та РПВ.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: