Грандіозним святом спорту відзначили в Кирилівці День фізичної культури та спорту

Привітаннями, нагородженням і змаганнями наповнили 14 вересня спортсмени Кирилівської ОТГ.

Відкриття свята відбулося на майданчику зі штучним покриттям о 10.00. На свято завітали Кирилівський селищний голова Іван Малєєв, завідуючий відділом спорту КЗ «Центр культур, дозвілля та мистецької освіти Кирилівської селищної ради» Роман Сердяєв, спортсмени та вболівальники.

Самі активні учасники спортивного життя громади, а також ветерани спорту, були нагороджені грамотами за вагомий внесок у розвиток спорту.

Після нагородження на полі виступили бійці кирилівського відділення карате. Під патріотичну музику вони показали прийоми з хортингу.

Продовженням програми стали спортивні змагання в рамках ІІ спортивної спартакіади між командами Кирилівки, Атманаю та Охрімівки.  В цей день спортсмени боролися в 6 видах спорту.

Першим етапом змагань стало перетягування канату.   В громаді вже давно визначився лідер з цього виду спорту, це – команда «Азовець». Не підвела їх майстерність і цього разу. Вони вибороли І місце. ІІ місце у команди «Чайка», а ІІІ у команди «Хвиля».

Потім розпочалися змагання з міні-футболу. Ігри складалися з двох таймів по 15 хвилин. В результаті запеклої боротьби команда Атманаю на ІІІ місці, команда Охрімівки на ІІ, і переможцями знову стала команда з Кирилівки. Головним суддею змагань виступив Сергій Гнєздовський.

Паралельно з міні-футболом в Кирилівському БК1 розпочалися змагання з шахів та нардів. Команди складалися з трьох чоловіків та однієї жінки. В нардах «Хвиля» на ІІІ місці, «Чайка» на ІІ і «Азовець» на почесному І місці.

В шахах на третьому місці Атманай, на другому – Охрімівка, і на першому команда з Кирилівки. . На цих змаганнях Світлана Король довела свою майстерність і стала найсильнішою жінкою-спортсменкою цих змагань.  Суддею цих змагань був Сергій Гопанюк.

Закінчився цей насичений спортивний день змаганнями зі стрільби з пневматичної гвинтівки та метанням дротиків. За умовами змагань учасниками були по три спортсмени з команди, які мали по 5 пострілів. В результаті команда «Хвиля» на першому місці, а учасник команди Юрій Стефаненко став найвлучнішим стрілком  змагань.  «Чайка»  на другому місці, а «Азовець» на третьому.  В метанні дротиків Атманай на третьому, Кирилівка на другому, а Охрімівка на першому.

Спортсмени та організатори змагань висловлюють подяку керівництву ДЮСШ «Азовець», дирекції Кирилівського БК1 та Дмитру Єрмолаєву за надання місця для змагань. За допомогу в організації свята подяка КЗ «Центр культур, дозвілля та мистецької освіти Кирилівської селищної ради» та директору Світлані Шиян.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: