Кирилівського селищного голову нагородили орденом

За стрімкий розвиток Кирилівської ОТГ Іван Малєєв отримав відзнаку обласного значення.

У приміщені Запорізької облдержадміністрації 27 вересня відбулось засідання Ради голів ОТГ. На ньому були присутні 24 керівника громад Запорізької області з 32-х. На засіданні керівники ОТГ розглянули питання формування адміністративно-територіального устрою субрегіонального рівня. Рада голів громад одностайно підтримала варіант створення 6-ти районів у Запорізькій області.

Крім цього голови громад Запорізької області підготували до губернатора Віталія Туринка звернення. В ньому вони просять вжити заходів відносно соціально-економічних проблем, що турбують керівництва та жителів об’єднаних громад.

Також на засіданні головам громад було вручено відзнаки Запорізької обласної Ради, серед яких 2 ордена ІІІ ступеня за заслуги перед Запорізьким краєм. За розвиток та становлення своїх території ордени отримали голова Кирилівської ОТГ Іван Малєєв, та голова Михайлівської ОТГ Алла Король.

-Це не тільки моя нагорода. Це нагорода усієї громади. разом із вами, шановні земляки, ми здобуваємо перемоги та стрімко розвиваємо нашу малу батьківщину. Я завдячую усім, хто допомогає робити життя нашої громади кращим та сучасним, — каже селищний голова Іван Малєєв.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: