Наші боксери довели свою майстерність вдома

Велике свято боксу у Кирилівці завершилось перемогою Запорізької області.

Міжнародна матчева зустріч, яка була присвячена пам’яті Майстра спорту СРСР Віктора Сердяєва, тривала у центрі Кирилівки протягом декількох днів. З 26 до 29 серпня боксери України, Молдови, Азербайджану та Запорізької області зясовували спортивні стосунки у ринзі.

Кожна команда складалася з 10 боксерів. Видовищні бої збирали любителів спорту, вболівальників, тренерів, суддів щовечора та не залишали байдужими жителів громади та її гостей.

В результаті запеклої боротьби на рингах переможцем турніру стала команда Запорізької області. Цікаво, що у фінальних зустрічах команді Запорізької області довелося виборювати перемогу у команди України.

В складі команди-переможця боксували і вихованці кирилівського тренера Андрія Щетініна, відомі місцеві боксери Олександр Жарик (категорія 50 кг.) та Олександр Балабін (категорія 66 кг.) Оба Сашка продемонстрували свою майстерність на вищому рівні, хоча і Олександр Жарик програв один з боїв.

Фіналістів матчевих зустрічей нагородили кубками, медалями та грошовими преміями.