Одразу двома змаганнями розпочалася спартакіада об’єднаної Кирилівської громади

Змагання з настільного тенісу та більярду пройшли 8 вересня і відкрили ІІ спартакіаду між старостинськими округами громади та її центром.

Нагадаємо, в цій спартакіаді приймають участь три команди: команда Охрімівки – «Чайка», Атманаю — «Хвиля» та Кирилівки — «Азовець». За умовами змагання за свою команду мають змогу брати участь тільки ті жителі, які мають реєстрацію у цих населених пунктах.

Розпочалася спартакіада змаганнями з більярду. В першій грі зійшлися минулорічні чемпіони «Чайка» з командою «Азовець». Ігри складалися з трьох партій та проходили до двох перемог. В результаті кирилівські спортсмени Олег Цебер та Роман Потапов перемогли охрімівців Володимира Пономаренко та Григорія Бутенко та стали абсолютними переможцями змагань. А «Чайка» посіла друге місце.

Команду «Хвиля» представляли Ярослав Грецький та Станіслав Ситніков. Нажаль атманайці програли дві гри і змогли вибороти тільки 3 місце.

Другим видом змагань був настільний теніс. Три команди, у складі два хлопця та дівчина, зійшлися у видовищній грі. Всі учасники докладали максимум зусиль та віртуозно працювали ракеткою. У підсумку — 3 місце у «Хвилі», 2 місце — у «Чайки», і переможці змагань — команда «Азовець».

1 місце по першій ракетці посів Олександр Куц, якому не було рівних на змаганні. По другій ракетці перше місце у Сергія Корнєва. Перше місце по третій ракетці у Наталі Кашириної.

Всі учасники були нагороджені грамотами.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: