Спортсмени спартакіади серед трудових колективів визначали найвлучнішого стрілка

Змагання, в яких взяли участь 5 команд, відбулися 15 вересня.

Спортсмени зібралися позмагатися у стрільбі з пневматичної гвинтівки та метанню дротиків.

Змагання пройшли у дружній атмосфері та напруженій боротьбі, що чітко підтвердилося при підведені підсумків, коли долю призового місця подекуди вирішувала  тільки різниця в декілька залікових очок.

В командному заліку перемогу святкувала команда «Юність», яка записала в свій актив 124 очок. З визначенням срібного та бронзового призерів ситуація була складнішою. Одразу дві команди набрали однакову кількість очок – по 116 залікові бали настріляли команди «Громади» та «Хвиля». Тож було вирішено віддати їм друге місце. Команда «Рятівник» набрала 115 балів і опинилася на третьому місці. На четвертому місці команда «Бодрість», яка набрала 101 бал.

У метанні дротиками призові місця розподілилися наступним чином.   У команди «Юність» 74 очка і посіла п’яте місце. На четвертому опинилася команда «Рятівник» з результатом 91 очко. Бронзу з результатом 93 очка виборола команда «Громада». Срібло і 95 очок у команди «Бодрість». І чемпіонами з результатом 98 очок у команди «Хвиля».

В спартакіаді між трудовими колективами Кирилівської селищної ради, ще залишилося три види спорту. Наступним етапом стануть змагання з шахів, які відбудуться 22 вересня у Кирилівському СБК №1. Наразі у загальному заліку лідирує команда «Хвиля», але команда «Бодрість» відстає усього лиш на декілька очок.  А за третє і четверте місце триває напружена боротьба між командами «Рятівник» та «Юність».

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: