У художніх відділеннях Кирилівки будуть займатися 55 дітлахів

На зборах з метою проведення набору дітей на заняття образотворчим мистецтвом викладачі влаштували дітям справжній іспит.

У суботу, 21 вересня, у фойє  Кирилівського СБК №2 відбулися збори дітей, які бажають займатися у відділеннях образотворчого мистецтва Кирилівки. На збори прийшли 55 дітей із батьками. Викладачі, які будуть займатися із дітьми  дали їм завдання — намалювати роботу на вільну тему. Цей художній іспит був потрібен викладачам, щоб з’ясувати, які з дітей мають найбільший хист до малювання. В результаті іспиту 22 юних митця були відібрані для занять у художньому відділенні Кирилівської музичної школи. Там із ними по суботах та неділях буде займатися викладач художнього відділення Якимівської музичної школи Ольга Григоріївна Улізько.

Інші 33 дітлахи підуть займатися у художній гурток у СБК №2 під керівництвом викладача Вікторії Павлівни Піддубняк.

За словами керівника КЗ «Центр культури, дозвілля та мистецької освіти  Кирилівської селищної ради» Світлани Шиян, ще один набір у художнє відділення відбудеться у Охрімівці 29 вересня. Діти з Охрімівки будуть займатися у місцевому Будинку культури.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: