Керівник Запорізької області пропонує інвесторам розвивати інфраструктуру Кирилівки

Губернатор Віталій Туринок презентував проект водопостачання і водовідведення у Кирилівці делегації Королівства Данії і гостям інвестиційного форуму у Маріуполі.

Голова облдержадміністрації Віталій Туринок 28 жовтня провів зустріч з делегацією Королівства Данії. У зустрічі взяли участь державний секретар з питань торгівлі Міністерства закордонних справ Данії Сюзанне Хюльделунд, Надзвичайний та Повноважний Посол Данії в Україні Рубен Мадсен та представники іноземних компаній.

Посадовці, дипломати та бізнесмени обговорили питання залучення іноземних інвестицій та розвитку інфраструктури в регіоні.

Гостям було презентовано проект будівництва зовнішніх мереж та споруд водопостачання та водовідведення Кирилівки.

— Для нас дуже важливо покращити інфраструктуру та налагодити водопостачання курорту Кирилівка. Це зумовлює розвиток не лише Кирилівки, а дає поштовх для розвитку всього Запорізького регіону. Якщо ви готові разом працювати, давайте конструктивно слухати один одного, шукати та обговорювати умови майбутньої співпраці. Ми дуже зацікавлені у пошуку партнерів для реалізації важливих для регіону інвестиційних проектів, —  наголосив Віталій Туринок.

Представники компаній висловили зацікавленість запропонованими проектами та висловили надію на подальшу співпрацю після більш детального вивчення інвестиційних пропозицій.

Вже наступного дня після зустрічі у облдержадміністрації Віталій Туринок також презентував проект будівництва зовнішніх мереж та споруд водопостачання та водовідведення Кирилівки на інвестиційному форумі «RE: THINK invest in Ukraine», який проходив у Маріуполі. Губернатор Запорізької області ще раз підкреслив, що спорудження систем водопостачання та відведення стоків у курортних зонах нашого селища надасть змогу вийти туристичному бізнесу і іміджу Запорізької області на новий виток.

Керівництво Кирилівської ОТГ цілком підтримує ініціативи обласної влади, спрямовані на розвиток інфраструктури у курортних районах Запорізької області.

— На сьогодні для нашої громади, для області і для всієї України дуже важливо приділяти належну увагу розвитку туристично-курортного бізнесу країни. Це майбутнє нашої держави, те, що зовсім незабаром може стати одним з важливих бюджетонаповнюючих напрямків в Україні. Саме зараз на усіх рівнях влади треба робити все, щоб унікальні, надані нам природою місця зберігати та розвивати. Дивлячись на те, яким попитом у останні роки користується Кирилівка не тільки у українців, а й і іноземних туристів можна зробити висновок, що розвиваючи наш регіон, користь від цього отримуватиме і громада, і область, і навіть вся країна, — каже кирилівський селищний голова Іван Малєєв. — Звісно сама Кирилівка не зможе вирішити проблему із водопостачанням на коси, каналізуванням селища та побудовою очисних споруд. Тому я повністю підтримаю намагання обласного керівництва залучити для вирішення цих проблем іноземних інвесторів. І можу сказати із впевненістю, що такої думки дотримується кожен житель нашої громади.

Нагадаємо, що проектом, який презентував іноземцям та на форумі у Маріуполі губернатор Запорізької області, пропонується: водопостачання із західного групового водопроводу обсягом  12 000 м3/добу; відведення очищеної води від каналізаційних очисних споруд у Молочний лиман для збереження його рівня; будівництво централізованих мереж водопостачання та водовідведення з насосними станціями потужністю 12 000 м3/добу.

За матеріалами Департамента інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Запорізької ОДА

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: