Два кирилівські боксери достойно представили нашу громаду на змаганнях

Відразу два турніри - чемпіонат Запорізької області серед юнаків та кубок «Азовського моря», пройшли в місті Бердянськ з 25 по 29 вересня.

У Бердянську, юні боксери вікової категорії до 13 років визначали переможців і призерів обласного чемпіонату, а спортсмени категорії від 14 до 17 років боролися за перемогу в кубку «Азовського моря». Цей турнір протягом багатьох років проводиться тут, і користується популярністю у молодих спортсменів.

На Чемпіонаті Запорізької області серед юнаків 2006-2007 року народження, кирилівську ДЮСШ «Азовець» представляв боксер Олександр Жарик. Його вагова категорія 50 кг. Сашко провів достойні поєдинки і виборов 3 місце. Також на цих змаганнях юний боксер виконав другий юнацький розряд.

Паралельно чемпіонату проходив і ІХ «Кубок Азовського моря» серед юніорів 2004-2005 років народження і молоді 2002-2003 року народження. Ці змагання стали підготовкою до Чемпіонату України, який пройде вже у жовтні в місті Одеса. Кирилівку на змаганнях представляв Олександр Балабін (вагова категорія 69 кг.). Сашко провів три поєдинки, та у всіх отримав беззаперечну перемогу. В результаті у боксера 1 місце.

Тренер та спортсмени висловлюють подяку Кирилівській селищній раді на чолі з Іваном Малєєвим та директору ДЮСШ «Азовець» Артему Тельчарову.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: