Найбільший інвестиційний проект громади готовий до реалізації

Незабаром у Кирилівській ОТГ розпочнеться будівництво нового водогону Давидівка- Атманай.

На впровадження цього проекту буде витрачено 21 мільйон 836 тисяч гривень. Гроші на будівництво надходитимуть поетапно на умовах співфінансування з Державного фонду регіонального розвитку і бюджету Кирилівської ОТГ.

У 2018 році Кирилівська селищна рада подала цей проект на участь у конкурсі щодо реалізації подібних проектів за умовами співфінансування із ДФРР. Завдяки наполегливій праці і професійному підходу, щодо участі у конкурсі, першого заступника кирилівського селищного голови Марини Логінової кирилівській проект вибрали для співфінансування з багатьох інших. До речі, серед обраних проектів разом із кирилівським водогоном є і будівництво басейну у Мелітополі.

— Це найкрупніший інвестиційний проект, який Кирилівській селищній раді вдасться реалізувати за останні мабуть десятки років. Це найкрупніший проект в історії Кирилівської ОТГ, — каже перший заступник селищного голови Марина Логінова. — Він передбачає прокладання нового водогону та будівництво двох водонапірних веж у Атаманаї.

Задля перемоги у конкурсі проектів Кирилівській селищній раді довелося зробити коригування початкового проекту, пройти його експертизу. Тендер на будівництво водогону вже проведено. Переможцем оголошено ТОВ Хозхімсервіс. До кінця цього року фірмі-переможцю, відповідно до першого етапу фінансування проекту, треба освоїти 6,3 мільйони гривень з ДФРР та 700 тисяч гривень з бюджету громади. Останнім етапом реалізації проекту буде забудова водонапірних веж у Атманаї та підключення села до нового централізованого водопостачання зі свердловини, яка знаходиться у Давидівці. Довжина водогону Давидівка-Атманай складатиме 19,388 кілометрів.

Однак це не єдиний проект щодо будівництва та реконструкції водогонів Кирилівської ОТГ. Продовжуються ремонтні роботи з заміни старого водогону Шелюги-Кирилівка. До кінця цього року співробітники фірми-підрядника повинні замінити ділянку водогону довжиною близько 400 метрів. Кошти субвенції на розвиток інфраструктури громади у розмірі 1,3 мільйони гривень вже надійшли до бюджету Кирилівської ОТГ.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: