Охрімівські футболісти подарували селу на День народженя перемоги

У святковий для Охрімівки день на футбольних полях пройшли дві зустрічі з якимівськими командами.

Справжнє свято футболу влаштували на День Охрімівки гравці місцевої футбольної команди «Чайка». У знаменний для Охрімівки день на футбольних полях села відбулося 2 матчі з якимівською командою «Аскон».

Перша зустріч пройшла між юніорськими складами команд на футбольному майданчику із штучним покриттям. З’ясовуючи стосунки у двох таймах по 20 хвилин, футболісти продемонстрували яскраву гру. Проте сили та підготовка охрімівських футболістів були на вищому рівні ніж у суперників з Якимівки. Результат також виявився очікуваним — 11:3 на користь «Чайки».

Справжнім святом футболу стала зустріч на великому полі між дорослими складами «Чайки» та «Аскона». Повноцінного футбольного матчу у селі не бачили вже давно, адже в усьому районі залишилося не більше 3-х команд великого футболу. Матч виявився яскравим, на високому рівні та дуже порадував вболівальників. Протягом 90 хвилин у 2-х таймах охрімівці довели, що вони сильніші за своїх колег з Якимівки. Фінальний свисток пролунав на рахунку 5:3 на користь футболістів «Чайки».