ООН допоможе громаді реалізувати міні-проекти з безпеки

22 жовтня відбулася перша зустріч робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості Кирилівської ОТГ з представниками ПРООН.

Метою зустрічі було обговорення, приорітизація можливих місцевих ініціатив, спрямованих на посилення громадської безпеки та соціальної згуртованості, що можуть бути підтримані Програмою ООН із відновлення та розбудови миру.

Окрім представників громади на засіданні були присутні експерти ПРООН Олексій Скворцов та координатор ПРООН в нашому регіоні Ольга Леонтьєва.

Варто зазначити, що робоча група з громадської безпеки та соціальної згуртованості, в нашій громаді ще не повністю сформована. До неї повинні входити представники громадських організацій, поліції та ДСНС. Ця робоча група буде діяти як дорадчо-консультативна громадська платформа з метою об’єднання зусиль для виявлення, обговорення та пошуку шляхів вирішення проблем та усунення негативних факторів, які впливають на стан громадської безпеки та соціальної згуртованості на території громади.

За умовами проекту представники громадських організацій можуть створювати міні-проекти, які будуть спрямовані на покращення безпеки громади та соціальної згуртованості. Потім ці проекти подаються на розгляд комісії. І якщо проект є дійсно важливим для громади, він може бути профінансований за рахунок коштів Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Олексій Скворцов розповів про всі  умови написання проектів для участі у конкурсі на отримання гранту . Також представник ПРООН провів міні-тренінг по написанню заявки учасника конкурсу  проектів.

Присутні на зустрічі проявили небайдужість  та висловили свої ідеї, які б хотіли реалізувати на користь своїх населених пунктів та громади в цілому. Вже наступного тижня буде оголошено конкурс від ПРООН, проекти на який можуть подавати лише громадські організації нашої громади.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: