Опалювальний сезон у громаді розпочато

Дошкільні та шкільні заклади Кирилівської ОТГ почали обігріватися ще з 15 жовтня.

Бюджетні установи громади почали опалюватися. За словами селищного голови Івана Малєєва, опалювальний сезон для закладів, які відвідують діти розпочато ще 10 днів тому.

— Вранці в аудиторіях шкіл та групах дитсадків стало холодно і я надав наказ про включення опалення у всіх навчальних закладах, — каже селищний голова.

До початку опалювального сезону початкове відділення Азовської школи було переведення на опалення з електрокотла. За словами керівника відділу освіти та молоді Кирилівської селищної ради Наталії Коваль, з одного боку це економить кошти, оскільки відпала потреба у кочегарах, однак з іншого боку технологія опалення стала такою, яка потребує цілодобової роботи котла.

— Зараз ми спостерігаємо за роботою нового котла, у аудиторіях початкової школи тепло. У нас є спосіб знизити витрати на опаленні електрокотлом —  зробити заміну старої опалювальної системи школи на сучасну, яка не потребує такої великої потужності для функціювання, — розповідає Наталія Володимірівна. — Якщо опалення електрокотлом буде надто витратною, то ми під час осінніх канікул проведемо заміну системи опалення.

За словами начальника відділу освіти та молоді, опалення в навчальних закладах громади поки що триває відповідно до температурного режиму у аудиторіях. Якщо вдень стає тепло і кімнати нагріваються природнім способом, то температура теплоносія у системах знижується.

— Для нас головне — комфорт наших учнів та вихованців, а також дотримання санітарних норм, — додає Наталія Коваль. — Ми розуміємо, що холодні групи та класи — підвищення показників захворюваності респіраторними хворобами серед дітей і, як наслідок — витрати батьків на дуже не дешеві ліки.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: