Практичні психологи та соціальні педагоги громади провели засідання

На базі Охрімівської ЗОШ I-III ступеня, 9 жовтня, відбулося засідання практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти Кирилівської селищної ради.

Неперервність освіти практичних психологів закладів– необхідна умова їх фахової компетентності. Адже реалії сьогодення змушують практичних психологів постійно дбати про психічне здоров’я всіх учасників освітнього процесу, своєчасно та компетентно надавати професійні послуги. Тому метою засідання стало визначення  пріоритетних  напрямів роботи психологічної служби на 2019/2020  навчальний рік.

Психолог Охрімівської ЗОШ I-III ступеня  Вікторія Пономаренко ознайомила педагогів з рекомендаціями щодо пріоритетних напрямів психологічного супроводу та соціально-педагогічного патронажу учасників освітнього процесу, організаційно-методичними аспектами  формування безпечного освітнього середовища та типовою документацію практичних психологів і соціальних педагогів закладів освіти.

Учасники семінару обмінялися думками стосовно  питання форм і вимог  поведінки в умовах освітнього середовища Нової української школи. Обговорили також , як працювати в складних ситуаціях – представлення психологічної роботи в середовищі колег. Це особливо цінно, враховуючи те, що психологічна служба в закладах освіти малочисельна, тому обмін фаховим досвідом є надзвичайно важливим.

Учасники семінару виражають щиру подяку Вікторії Пономаренко за організацію цікавого та змістовного семінару. Бажаємо Вам і Вашому колективу невичерпного натхнення, успіхів у реалізації планів на майбутнє, наснаги та ентузіазму.

 

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: