Сімейний конкурс та вечір відпочинку пройшли в Кирилівському СБК2

В жовтні, а саме 1 числа, відзначаються одразу декілька важливих дат. Серед них – Міжнародний День музики та Міжнародний день людей похилого віку.

До цих подій Кирилівський СБК №2-філія №2 КЗ «ЦКДтаМОКСРЯРЗО» підготував цікаву різнопланову програму. У фойє ввечері відбувся сімейний конкурс «Супербабуся». У ньому прийняли участь 4 команди – енергійні, активні бабусі разом зі своїми онуками. Кирилівку представили Наталя Миколаївна Громишева з онучкою Вікою та Тетяна Миколаївна Карнаух з онуком Єгором. З Охрімівки на конкурс завітали Людмила Олексіївна Зюзюкова з онуком Денисом та Валентина Бернардівна Слєпченко зі своєю онучкою Дашею. Для об’ктивності оцінювати таланти наших учасників було запрошено поважних членів журі – В.М. Жукова, З.І. Фоміну та Г.В. Неживенко. В рамках конкурсу команди виконували різні завдання:  сповивали іграшкових малюків, відгадували мелодії з відомих мультфільмів, змагалися в інтелектуальній вікторині. Всі учасники отримали дипломи у номінаціях «НАЙВИНАХІДЛИВІША БАБУСЯ», «НАЙДОБРІША БАБУСЯ», «НАЙВЕСЕЛІША БАБУСЯ», НАЙАРТИСТИЧНІША БАБУСЯ». Також, завдяки Кирилівській селищній раді  всі конкурсанти та члени журі отримали солодкі подарунки, сувенірні чашки з логотипом конкурсу та яскраві магнітики, які виготовили в редакції газети «Слово трудівника». Найголовніший титул – «СУПЕРБАБУСЯ – 2019» та ексклюзивну футболку отримала Людмила Олексіївна Зюзюкова з Охрімівки.

Приємно, що цей захід став дійсно затишним сімейним святом.

Після конкурсу на всіх присутніх чекав вечір відпочинку «Молоді душею…». В такому форматі – за чашкою чаю в невимушеній атмосфері вперше зібралося старше покоління. Гарні мелодії дарували всім присутнім викладачі КЗ «Кирилівська ДМШ» Комкова О.В. та Гапонова О.П. Хореограф Л.Кузьменко провела цікавий майстер-клас та навчила всіх старовинному танцю краков’як. Чудові пісні співали разом з Петрусенко Л.І. В цей вечір звучали авторські вірші Гвоздьової А.М., Волкової Л.М., Райтаровської М.Г., Філоненко Л.І. Гуморески читали В.Д. Мурський та З.І. Фоміна. Сподіваємося, що такі затишні вечори спілкування стануть гарною традицією не тільки в нашому закладі, а в цілому по всій громаді.

Т.Лисенко – завідувач Кирилівським СБК №2-філія №2

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: