В Кирилівці змагались у грі в шашки

В рамках спартакіади серед трудових колективів Кирилівки 6 жовтня пройшли змагання з шашок.

На превеликий жаль на змагання з’явилося лише 2 команди із 6 заявлених. Це команда «Рятівник» та «Хвиля». Як відмітив головний суддя змагань Роман Сердяєв, це ті команди, яким дійсно важлива  участь у спартакіаді.

Кожна команда складалася з 3 учасників. Боротьба була запеклою та затяжною. В результаті перше місце у «Хвилі», а друге у команди «Рятівник». В особистій першості Володимир Чуб по першій дошці посів 1 місце, по другій 1 місце у Віктора Козоріз,  по третій дошці  1 місце у Олексія Скиперського.

Це були останні змагання спартакіади серед трудових колективів. Наразі Роман Сердяєв вирішує подальшу долю спартакіади. Головний суддя запрошує всіх бажаючих до участі у спартакіаді і готовий переглянути певні умови змагань. Це можуть бути різні підприємства, бази відпочинку. Адже спартакіада це масовий вид спорту, а у нашій громаді нажаль масовості не спостерігається.

Роман Вікторович говорить про те, що є можливість заміни тих видів спорту, які  є складовими спартакіади, на більш популярні. Також відкритим питанням залишається призовий фонд змагань.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: